Strona główna Różne Ruszył remont dworca

Ruszył remont dworca

3803
14

Po długiej przerwie wznowione zostały prace na dworcu kolejowym w Trzemesznie. Podróżni zaobserwowali z pewnością, że w obiekcie montuje się okna.

Zapytaliśmy przedstawicieli inwestora, w jakim czasie planowane jest zakończenie inwestycji.

Prace na dworcu kolejowym w Trzemesznie nadal są realizowane. Aktualne zaawansowanie robót wynosi 58%. Dokładny termin zakończenia prac budowlanych zostanie podany w późniejszym terminie, niemniej udostępnienie dworca podróżnym planowane jest w 2023 roku” – napisała Agnieszka Jurewicz z Wydziału Współpracy z Mediami PKP S.A.

Jak się dowiedzieliśmy, kontynuowane są rozmowy z trzemeszeńskim samorządem na temat wykorzystania na potrzeby gminy części powierzchni dworca.

14 KOMENTARZE

 1. Skończyły się zlecenia to budowlańcy wrócili. Ciekawe jakie kary są wpisane za brak terminu inwestycji. Co do wykorzystania dworca to mają jakiś pomysł? Przy możliwości dotacji do 3,5 mln zł na zabytek jaki radzi składać burmistrz, to proboszcz na pewno złoży wniosek na bazylikę i alumnat. Wtedy muzeum w alumnacie byłoby idealnym miejscem.

   • ,,odzielić,? Napisać nie umie, a o podziałach podpowiada. Co ciebie boli jak złotówki proboszczowi nie dałeś , a że tam coś ma ,to ma bo ludzie dadzą , nikt do tego nikogo nie zmusza . Powiedz coś o tych co biorą kasę w reklamówkach z biedronki!!!

    • a wiesz co jest najlepsze ? ze ktos krzyczy ze nosza kase w reklamowkach biedronki ale jakos nie widzialem Sluzb zeby aresztowali kogos ? co to za prawo co to za sprawiedliwosc ze tylko w TVP sie krzyczy a nikog jakos nie aresztuje Ale poslow z pisu w EU parlamencie sie dobieraja do 4 liter panie

  • Idealnym sposobem wykorzystania dworca byłoby zapewnienie tam miejsca, w którym podróżni mogą poczekać na pociąg po dachem, osłonięci od wiatru 😀

 2. Co się dzieje z 3 już projektem na budynek po zawodówce? Ile tym razem będzie kosztował kolejny projekt? 100, 200 czy może 300 tysięcy?
  Kto to nadzoruje w gminie? O ile ktoś to nadzoruje.

 3. Po co dworce:kolejowy, autobusowy? Autobusów jak na receptę, połączenia komunikacją kolejową ograniczone! Pytam się co z wykluczeniem komunikacyjnym?

  • z roku na rok mniej pociagow po co to odnawiac zamknac na stale i tyle pieniadze rozdac ludziom jako 16stki czy 17stki podniesc ceny i wszyscy beda zadowoleni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj