Strona główna Sport i rekreacja Ruszają wypożyczalnie sprzętu wodnego

Ruszają wypożyczalnie sprzętu wodnego

2925
15

Już od jutra (1 lipca) w Trzemesznie i Ostrowitem ruszają wypożyczalnie sprzętu wodnego. Będą czynne do ostatniego dnia sierpnia.

Do dyspozycji mieszkańców będą kajaki, rowery wodne oraz łodzie.

Podobnie jak w poprzednich latach, sprzęt można będzie wynająć przy ulicy Kochanowskiego w Trzemesznie oraz na plaży w Ostrowitem.

Wypożyczalnie będą otwarte w obu miejscach od piątku do niedzieli. Szczegółowe informacje oraz cennik znajdują się na poniższej grafice:

15 KOMENTARZE

  • nie zadawaj niewygodnych pytań ! bo ktos bedzie w koncu musial ci odpowiedziec
   Raz juz pytali jednego pana i pania o aparat firmy Olympus i okazalo sie ze dla dzieci ktos kupil DROGI aparat do zdjec podwodnych a potem zaginal … takze lepiej nie pytac o takie tematy byc moze dzieci nurkowaly i im sie przydal tak samo z lodziami moze plywaja …czyjes dzieci ;p

   • Cześć radnych nie zadaje niewygodnych pytań bo się boją, że burmistrz nie będzie ich lubił a co będzie skutkowało tym, że nie będą mogli przeciąć jakiejś wstęgi przy nowej wiatce czy minichodniczku przed wyborami? I to kto milczy? Radni, którzy wybrani zostali jako rzekoma opozycja do burmistrza. Co takiego obecna rada osiągnęła? Biją dużo piany. Dużo gadania, z którego nic nie wynika.

   • To był chyba Nikon – prezent od Marka, który i mi zdjęcia robił. Serdecznie pozdrawiam współpracującego z panią redaktor Anką.

 1. Znowu ta sama stara śpiewka. Że ktoś biednego Dyzia do czegoś namówił. Ktoś jeszcze na to się nabiera? Tym razem powtórzenie śpiewki przy okazji tematu hoteliku w Jastrzębowie. Świadomie podejmował takie a nie inne decyzje. Skoro nie potrafil przewidzieć tych problemów, które są obecnie to nie nadaje się do podejmowania takich decyzji. Rodzi to prosty wniosek, który sobie każdy sam dopowie. Pewnie się kiedyś dowiemy też, że ktoś go namówił kilkanaście lat temu na kandydowanie na burmistrza i to jest osoba odpowiedzialna za wszystkie złe decyzje lub ich brak.
  Teraz też cześć radnych w tym budowlaniec ( jego dobry kumpel) mówi, że ładowanie pewnie z 10 baniek w ruinę jaką jest budynek po zawodówce jest błędem. Burmistrz za nic ma ich cenne uwagi i idzie tak jak mu Jankowski („nadburmistrz”) podpowiada. Jak okaże się że będą jakieś problemy z tym budynkiem np nieoczekiwany brak czegoś co powinno być to kogo będzie obwiniał? Jankowskiego czy Dombka, który nawet nie potrafi odpowiedzieć na podstawowe pytanie jakie są tam stropy! Zrobili niby dwie dokumentacje za 120 tysięcy a teraz mają robić trzecią za 150 tysięcy i nie wie czy są tam stropy drewniane czy jakieś inne. To jest kierownik inwestycji? Za poprzedniego kierownika inwestycji było to nie do pomyślenia.

  • nabieraja sie ludzie nabieraja tak samo tusk 7 lat juz nie rzadzi ale wszystko na niego zwalaja aaa w niemczech inflacj aspada a w PL rosnie i kto winien ?

  • Burmistrza na kandytowanie Strzelno namówiło coby „komandosa” na zastępcę wziął. Gdyby jegomność z mogilna specjalistą od tojtojów w inowrocławiu był – to jeździłyby tam tramwaje i w rynku padałby częściej deszcz.

  • w godzinach nocnych nie wolno plywac po jeziorze nie ma pan oswietlenia stosownego
   a tak prywatnie to powiem panu – nie szczuj pan i nie kąsaj

 2. Wypożyczalnia sprzętu – porażka.
  W weekend dostępne tylko 2 kajaki i jeden rowerek na całe trzemeszno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj