Strona główna Różne Remonty ulic przy SP nr 1

Remonty ulic przy SP nr 1

1371
21

Dobiegają końca prace przy modernizacji ulic przylegających do Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie. Nową nawierzchnię zyskała już ulica Szkolna. Powstało tam również utwardzone pobocze z krawężnikami najazdowymi, co ułatwi parkowanie po obu stronach jezdni.

Nowa nawierzchnia z kostki betonowej układana jest również na ulicy Śniadeckich, na całej długości szkoły. Z boku placu szkolnego, od strony istniejącej tam stacji transformatorowej, powstanie zatoczka dla autobusów szkolnych.

Zamontowane zostanie nowe ogrodzenie szkoły od strony głównego wejścia.

Jak nas poinformował Norbert Dombek z Urzędu Miejskiego, do rozpoczęcia roku szkolnego zostaną ukończone prace na ul. Śniadeckich.

Wartość prac ustalona w przetargu to 736.647 złotych.

21 KOMENTARZE

 1. Zatoczka na placu od strony stacji transformatorowej a czy ktoś wziął pod uwagę że ta zatoczka będzie usytuowana na drodze która prowadzi do domów? Autobusy tam tak stoją że do domu nie idzie dojechać a przecież za transformatorem są domy i tam ludzie mieszkają.

  • dobra jeeeesss wazne ze jak pojdziezz na wybory do SZKOLY to po drodze miniesz zatoke i glos oddasz na Dyziego i nie krzycz jak nie wiesz o co chodzi o sie nie znasz

 2. Ile to można w takim Trzemesznie zrobić w tak krótkim czasie!!!

  Plac św. Wojciecha!

  Plac przed przychodnią!

  Remont ulic przed szkołą podstawową

  Rewitalizacja parku Baba!

  Dofinansowanie do wymiany pieców (bez komentarza)

  Panie Burmistrzu ogromny podziw!!!
  Tak wiele jest Pan w stanie zrobić dla nas wszystkich i to jak sprawnie!

  ZAPEWNE TO WSZYSTKO NIE JEST ROBIONE NA KREDYT I NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z NADCHODZĄCYMI WYBORAMI SAMORZĄDOWYMI.

  Tak?

  • Obligacje popychane spłatą wcześniejszych kredytów bo to był ratunek,dług długiem popychany takie są efekty postawy niektórych radnych i oczywiście burmistrza .

  • a w bibli napisane – po uczynkach go poznacie” i zobacz jak wybory to jednak cos zrobil widac na czym komu zalezy najbardziej szkoda ze cala kadencje tak praca nie szla a moze gdyby wybory byly co roku to by dalo sie zrobic wiecej niz na ostatnich metrach kadencji ??

   zal mi tego człowieka.

    • Panie i Panowie , Burmistrzu i rajcy a gdzie podziały się strategiczne inwestycje ?
     Wszystkie osoby u władzy kpią sobie w żywe oczy . Szukają głosów bo nic prostszego jak życie na czyjś koszt . Prace , które powinno być podstawowym obowiązkiem do wykonania przy udziale władzy , podnosi się do rangi inwestycyjnego cudu . Akurat teraz , gdy pali się ziemia pod nogami ? ! Żenada !!!!!
     Popieram moich pięciu przedmówców .

 3. Super, będzie bezpieczniej, wszystkim, którzy tam jeżdżą ułatwi poruszanie. pytanie czy na zdjęciu nr 2 żywopłot nie jest w pasie drogi… oraz czy znak stopu zniknie jadąc od strony działek – – i tak nikt tego znaku nie przestrzega, albo postawić go dla aut jadących od strony szkoły!!!

  • przepraszam, wyświetlał się komunikat, coś o duplikacie, czy było to już powiedziane — jakoś tak.. ” dokłądnei tak :Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!


   Jeszcze raz przepraszam za nerwowość..

 4. Taaaak…a dzieci i tak nie mają bezpiecznego chodnika naprzeciw wejścia głównego… Cóż-dzieci i ryby głosu nie mają (wyborczego rzecz jasna)…

 5. Prawie 750 tys.a w innym artykule czytamy, że w Niewolnie milion, coś tu jest nie tak biorąc pod uwagę wielkość inwestycji? A swoją drogą, kto planował ten remont? Dziś już 1 września a tam pół drogi ułożone. W poniedziałek będzie się działo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj