Strona główna Różne Remont dworca PKP coraz bliżej

Remont dworca PKP coraz bliżej

3626
9

W 2017 roku Polskie Koleje Państwowe S.A. zapowiedziały remont trzemeszeńskiego dworca. Termin prac był kilka razy przesuwany.

Na początku 2019 roku ogłoszono przetarg, który jednak został unieważniony. Okazało się bowiem, że najtańsza z czterech ofert przekraczała szacunkową wartość środków przeznaczonych na tę inwestycję. Postępowanie przetargowe ogłoszono po raz drugi. Rozstrzygnięcie nastąpiło latem 2019 roku. Wybrano wykonawcę, który ostatecznie odmówił podpisania umowy.

Jest jednak nadzieja na pozytywny finał tej sprawy. Niedawno PKP S.A. rozstrzygnęły kolejny ogłoszony na tę inwestycję przetarg. Wpłynęło 13 ofert. Jako najkorzystniejszą wybrano ofertę KWK Construction Sp. z o.o. z Bydgoszczy, która zaproponowała kwotę 8.517.878 złotych.

Jak nas poinformował jej dyrektor Grzegorz Brzykcy, rozpoczęcie robót uzależnione jest od terminu podpisania umowy. Jeśli nie wpłyną w tym czasie żadne protesty, możliwe to będzie pod koniec lipca, a rozpoczęcie remontu w sierpniu.

9 KOMENTARZE

 1. Pod zegarem można drink-bark poczynić, w miejscu świetlicy – udostępnić starszym „wykluczonym cyfrowo” dostęp do WI FI i do skanera z biblioteki – bo ww. nikt z biblioteki nie proponuje skorzystania ze stanowiska komputerowego. Mieszkania z piętra można wykorzystać chociażby na pokoje wynajmowane na godziny. W pobliżu toj toj. Jest osoba, Która w ramach audytu „Państwa Burmistrz” chętnie skorzysta z oferty administrowania powierzonych obowiązków.

 2. bylem dzis w tym kosim miescie ciemnosci takie ze masakra ze tez Ludziska sie przyzwyczaili jak by wam trawe na sniadanie dawali tez byscie przywykli – co sie z wami dzieje ?

  za co placicie ? mniejsze miejscowosci jak jade i to duzo mniejsze maja dobrze oswietlone ulice a tu lipa

  Ludzie ? dobrze wam z tym ?

    • panie ale my samotne na papierze bo wtedy pierwsza w kolejce na liscie do przedszkola, profity, dodatki panie my jusz 3cie auto zmienilismy

    • nas stać na wszystko nowe firany buty Bałtyk ale nie wiem czemu skoro takie my bogate piękne nie stać nas na opiekunkę i przedszkola prywatne wtedy zazdroscimy tym co się do przedszkola dostali bo my zawistne ludziska grosza nie przepuscimy podatki płacili tyle lat mądre ludzie my

   • My matki z mężami tez uwielbiany 500+ mąż nie daje to mamy z 500+ na tipsy w domu siedzimy sobie tyjemy i się pięknie malujemy

    • samotnych matek się czepiają a mężatki to za pis święte. jak biorą 500+ to jest wszystko ok. Bo przecież ślub kościelny mają po Bożemu żyją. dobre kobiety. zawiść faktycznie z nich wyplywa

     • Bo matka musi być mężatką wtedy 500+jej się należy bez dwóch zdań. średniowiecze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj