Strona główna Różne Rejonowy Turniej Języka Angielskiego w ZSOiZ

Rejonowy Turniej Języka Angielskiego w ZSOiZ

2363
19

Dzisiaj w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie zorganizowano Rejonowy Turniej Języka Angielskiego.

Rywalizowało w nim aż 70 uczniów ze szkół średnich z Gniezna, Bielic, Witkowa, Konina, Kleczewa i oczywiście – Trzemeszna. Uroczyste rozpoczęcie miało miejsce w auli szkoły, następnie wszyscy udali się do wyznaczonych sal lekcyjnych.

Na rozwiązanie arkusza uczestnicy mieli 60 minut. W turnieju najlepiej wypadła  Anna Skowrońska z II LO w Gnieźnie. Kolejne miejsca przypadły Julii Gąsiorowskiej (2 msc.) i Hubertowi Gadzińskiemu (3 msc.) – uczniom ZSOiZ w Trzemesznie.

Przeprowadzono także interaktywny quiz o krajach anglojęzycznych. Nagrody zdobyli w nim Oliwia Sadowska oraz Miłosz Czyżak z ZSE w Gnieźnie.

Organizatorami językowych zmagań były nauczycielki ZSOiZ, Tatevik Petrosyan-Chudzińska oraz Alicja Toczko-Burda.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców przy ZSOiZ, burmistrz Trzemeszna oraz wydawnictwo Pearson Polska.

19 KOMENTARZE

    • Chory jesteś, to widać po każdym Twym jadowitym wPiSie. Chory z nienawiści. Nie potrafisz też zapewne nawet w połowie dobrze mówić tak po angielski jak „Endriu” i kaczor (Donald, prawda?), poligloto.

        • Ty się stuknij w głowę i to porządnie! Jedz do Skandynawii, tam zapewne będziesz ochoczo czerpał z socjalu i zachwycał się nad wspaniałą polityką dbania o państwo, albo po co „tak daleko”, w Niemczech też ochoczo polaczki po socjal sięgają, w UK, Irlandii, wszędzie! Tylko u nas nie pasuje zniewolonym umysłom – tu lepiej się czują gdy okradani przez polityków, którzy są wspaniali jedynie na zdjęciach i ekranach. A gdy po raz pierwszy są rządy chcące bardziej sprawiedliwie redystrybuować kapitał, to – ponieważ czegoś takiego nad Wisłą nie widziano – przyzwyczajony do bycia kantowanym i kantujący sprytny „polaczek” płacze i lamentuje używając słów, które mu podda ochoczo propaganda oderwanych od koryta, a których istoty nie rozumie wcale.

  1. Aula w LO była kiedyś naprawdę ładna i oryginalna, dziś żal patrzeć na to, co zrobiła z nią pewne dyrektorka, młoda wówczas kobieta, przy całym szacunku do osoby, najwyraźniej bez odpowiednich kompetencji i doświadczenia.
    Aula wystroju niezapomnianego Bogusława Olszewskiego, w stylu lat 70-tych, dziś tym bardziej wyglądałaby ciekawie i oryginalnie. Gdzie się podziały dekory autorstwa artysty? Dlaczego wciąż mamy tyle kompleksów, które każą nam niszczyć własną przeszłość i dążyć do czegoś, co jest sztampą bez wyrazu, a wydaje nam się nowoczesnością i postępem? Wstydźcie się wszyscy, którzy przyłożyliście rękę do zrujnowania tej szkoły jako instytucji, budynków i wystroju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj