Strona główna Sport i rekreacja Rajd rowerowy do Mieczownicy

Rajd rowerowy do Mieczownicy

1570
9

Stowarzyszenie pod Żaglami zaprasza na rajd rowerowy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (16 czerwca) na trasie do Mieczownicy (okolice Powidza, gdzie nasi gimnazjaliści stoczyli walkę powstańczą w Powstaniu Styczniowym).

Wyjazd zaplanowano na godzinę 8:30 z Placu Kosmowskiego w Trzemesznie. Trasa przebiegnie przez Miaty, Skorzęcin i Powidz (możliwość wypoczynku nad jeziorem). W miejscu docelowym zapraszamy na ognisko z kiełbaskami i napojami. Powrót w zależności od pogody, około godziny 16. Długość trasy wynosi 70 km.

Organizatorzy proszą uczestników o jazdę z aplikacją Aktywne Miasta. Jest to pierwszy z dwóch rajdów w czerwcu, organizowany przez stowarzyszenie. Kolejny już w przyszłą niedzielę (23 czerwca) do Biskupina. Dla uczestnika obydwu rajdów, który w Aktywnych Miastach „wykręci” najwięcej kilometrów dla Trzemeszna, przewidziana jest bardzo atrakcyjna nagroda. Zachęcamy do udziału i zapraszamy.

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy dzwonić pod numer telefonu podany na poniższym plakacie, gdyż ważna jest dla organizatora liczba uczestników.

9 KOMENTARZE

  1. NIE piszcie tylko dzialajcie i rozmawiajcie z Burmistrzem. Kazy poniedzialek jest dostepny i przyjmuje mieszkancow. Jest otwarty na propozycje ,nalezy tylko pojsc i przedstawic. A gospodarz bedzie dzialal. poz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj