Strona główna Sport i rekreacja Puszką w zawodnika

Puszką w zawodnika

3984
13

Wczorajszy mecz „Zjednoczonych” z Wartą Pyzdry zakończył się remisem 2:2. Chociaż spotkanie nie stało na najwyższym poziomie, to naszym zawodnikom należy się uznanie za grę do końca. Po 90 minutach przegrywaliśmy 1:2, a wyrównujący gol padł w doliczonym czasie gry. Strzelcem obu bramek był Kacper Czarnecki.

Atmosferę meczu zepsuł niestety jeden z kibiców naszej drużyny, rzucając puszką piwa w stronę zawodnika ”Warty”, który zszedł z boiska. Reakcja klubu na ten chamski czyn była natychmiastowa.

„Jeden z kibiców rzucił puszką piwa w stronę prowokującego grupę osób zawodnika, który zszedł z boiska. Zjednoczeni przez taką sytuację otrzymają karę finansową. Nie tolerujemy i nie będziemy tolerować takiego zachowania, dlatego prosimy tylko o kulturalny doping, a takich osób jak Pan rzucający nie chcemy widzieć na naszym stadionie!!!” – napisali krótko po meczu na swoim profilu Facebook-owym „Zjednoczeni”.

13 KOMENTARZE

 1. Na trybunach było tylu kibiców że chyba nie trudno ustalić kto to zrobił i pociągnąć do odpowiedzialności. Niech „kibic” pokryje karę finansową nałożoną na klub i zakaz wejścia na stadion. Może się nauczy i będzie to przestroga dla innych „kibiców”.

 2. 1) czy sprawdza ktos trzezwosc przy wejsciu na trybuny ?
  2) czy nie moze byc zakazu wnoszenia napojow jesli sie nimi rzuca ?
  3) gdzie policja ?
  4) czy ta puszka miala byc w prezesa ?

  • Zakaz wnoszenie alkoholu obowiązuje podczas każdych zawodów sportowych. Problem tylko w tym że nie ma kto tych przepisów respektować.

 3. mam nadzieję że TLKS z zarządem na czele zareagują na to wydarzenie i zagoszczą u tego pseudo-kibica z rachunkiem zapłaty ? niech pokryje koszty klubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj