Strona główna Ogłoszenia Praca: Szef Kuchni

Praca: Szef Kuchni

1036
0

Hotel Pietrak z wysoko rozbudowanym zapleczem gastronomicznym poszukuje pracownika na stanowisko:

SZEF KUCHNI

ZADANIA:

  • Przygotowanie menu, receptur i dań zgodnie z obowiązującymi standardami restauracji
  • Zarządzanie zespołem
  • Sporządzanie zamówień
  • Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji w zakresie poprawności serwowanych dań przy zachowaniu odpowiedniej higieny i przestrzeganiu przepisów BHP i HACCAP
  • Dbanie o jakość, magazynowanie produktów oraz prezentację i smak przygotowywanych potraw
  • Dbanie o czystość i porządek pracy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe w dużym zespole na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • umiejętność organizowania pracy podległego zespołu
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • kreatywność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w obiekcie cieszącym się uznaniem gości
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego.
  • otwarcie na kreatywność i pomysły
  • miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: marketing2@pietrak.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.