Strona główna Różne Poznaj możliwości paneli dotykowych Touchme

Poznaj możliwości paneli dotykowych Touchme

1334
0

Ramki i szklany panel dotykowy cechuje się prostym designem, dzięki czemu świetnie współgra zarówno z wnętrzami nowoczesnymi jak i klasycznymi.

Nowoczesny design

Powierzchnia panelu dotykowego wykonana jest z polerowanego szkła. Poza aspektem czysto estetycznym, taka jednolita i gładka powierzchnia jest również łatwa w utrzymaniu. Nie znajdziemy tu trudnych do wyczyszczenia zakamarków, jak w przypadku tradycyjnych włączników. Aby go wyczyścić czy zdezynfekować, panel dotykowy wystarczy przetrzeć.

Główne zastosowanie paneli dotykowych Touchme to osłona mechanizmu. Dzięki nim system, który pozwala np. na włączenie oświetlenia, jest chroniony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, a jego wnętrze zostaje zamaskowane w estetyczny sposób.

W szerokim asortymencie paneli dotykowych Touchme dostępne są panele szklane małe i duże. Najczęściej występują one w trzech odcieniach kolorystycznych. Biały, czarny i złoty to kolory, które z powodzeniem można dostosować do niemal każdego wnętrza. Małe modele stanowią wypełnienie aluminiowych bądź szklanych ramek. Dzięki specjalnemu konfiguratorowi systemu Touchme można dobrać odpowiedni komplet, przystosowany do potrzeb użytkownika.

Wszechstronne zastosowanie

Szerokie zastosowanie paneli dotykowych Touchme pozwala na wybranie modelu dedykowanego do konkretnych zadań. Mogą spełniać one funkcje włączników światła, ściemniaczy, dzwonków oraz sterowników żaluzji. Przy dużej funkcjonalności takie rozwiązanie nie ingeruje jednocześnie w estetykę i harmonię wnętrza.

Jedną z nowocześniejszych funkcji paneli dotykowych Touchme jest fakt, że należą one do specjalnie zaprojektowanej serii, w której znajdziemy włączniki światła i sterowniki żaluzji sterowane za pośrednictwem WiFi. To rozwiązanie przemawia nie tylko do miłośników nowoczesnych technologii, ale do każdego, kto ceni sobie wygodę. Dzięki niemu można sterować oświetleniem za pośrednictwem aplikacji smartfona. Nie trzeba specjalnie wstawać z kanapy, by włączyć lub zgasić światło czy sterować roletami.

Wiele osób stosuje to rozwiązanie również jako ochronę przed włamywaczami. Kiedy są na wakacjach z powodzeniem, mogą na odległość zapalić w domu światło tak, aby potencjalni włamywacze nie wiedzieli, że budynek stoi pusty.

Poza modułami WiFi możliwe jest zastosowanie modułów Touchme sterowanych pilotem. Tutaj poza wygodnym włączaniem oświetlenia można sterować również jego jasnością.

Bezsporną kwestią jest również bezpieczeństwo paneli dotykowych Touchme. Do ich wykonania użyto tafli szkła o grubości 3 mm o specjalnej technologii. Dzięki temu, w przypadku ewentualnego uszkodzenia, panel nie rozpryskuje się, lecz powstaje na nim sieć drobnych pęknięć. W następstwie tego, do otoczenia nie dostają się drobne kawałki szkła, a uszkodzony panel można bezpiecznie zastąpić nowym.

Poznaj pełną ofertę sklepu z oświetleniem LED – ELED.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj