Strona główna Na sygnale Pożar naczepy w Wymysłowie

Pożar naczepy w Wymysłowie

6639
19

Dzisiaj, około godziny 14:30, na drodze krajowej nr 15 w Wymysłowie doszło do pożaru naczepy.

Kierowca pojazdu zdążył zjechać na pobocze, odłączyć ciągnik siodłowy i tym samym uratować go przed spaleniem.

Gęsty, czarny dym, widoczny był z odległości nawet kilkunastu kilometrów.

Na miejsce zdarzenia skierowano strażaków z Trzemeszna, Gniezna, Wymysłowa oraz Strzyżewa Smykowego. Dzięki sprawnej akcji gaśniczej ogień udało się szybko opanować.

W czasie działań służb DK nr 15 była całkowicie zablokowana.

19 KOMENTARZE

 1. Gdzie teraz są ci wszyscy ekolodzy, którym przeszkadza dym z komina? Nie widzicie teraz tych kłębów czarnego dymu? Nie widzicie ile to zanieczyszczeń powietrza? Dlaczego siedzicie cicho?

  • Nie widząc różnicy między losowym wydarzeniem a nagminnym i przede wszystkim świadomym oraz celowym paleniem syfem w piecu wystawiasz sobie świadectwo. Jakie ono jest każdy dobrze wie. Takich syfiarzy którzy palą plastikiem, panelami i innymi odpadami należy nazywać po imieniu. Syfiarz i śmierdziel będzie zawsze syfiarzem i śmierdzielem, który truje nie tylko siebie. Truje też sąsiadów.

   • tak cię wszyscy trują ale jakoś nie mogą zatruć bo jednak piszesz swoje komentarze czyli robią to nieskutecznie więc nie narzekaj

   • Szanowny Ekologu Nikt ale to absolutnie nikt nie pali śmieciami czy plastikiem. Śmieci lub plastik pali się co najwyżej od czasu do czasu, rzadko, nieregularnie. Nie wiem czy się orientujesz ale to jest taka różnica jak w języku angielskim różnica między Present Continous a Present Simple.

     • Gdzie byłaś Ekolożko, gdy dziesiątki ciężarówek zwoziły Bóg wie jakie śmieci na Święte? Wiesz jaki syf tam zakopali? Zakop sobie oponę a znajdą ją i za 100 i za 200 lat prawie nienaruszoną. I to jest ekologiczne?

     • Co nie zmienia niczego w kwestii trucia… czytajmy ze zrozumieniem, a nie emocjonalnie!

 2. Bo to zdarzenie losowe wypadek którego nie da się przewidzieć a paroc zaśmieca okolice dymem oraz zakopywaniem śmieci z wełny wszędzie w koło Wymysłowo to jedno wielkie podziemne śmietnisko

 3. Oto jak paradoks staje się humorem. DZIĘKI SPRAWNEJ AKCJI GAŚNICZEJ OGIEŃ SZYBKO UDAŁO SIĘ OPANWAC!!! Zapomniano dodać : I NIC NIE POZOSTAŁO OPRÓCZ ZŁOMU. JESTEŚCIE DRODZY PRZYJACIELE WIELCY 😃

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj