Strona główna Na sygnale Pożar baraku

Pożar baraku

6167
12

Dzisiaj – krótko przed godziną 15 – strażacy zostali powiadomieni o pożarze baraku na ulicy Dębowej w Wymysłowie.

Na miejsce skierowano zastępy z OSP w Trzemesznie, OSP w Wymysłowie oraz JRG w Gnieźnie. Po dotarciu pierwszej jednostki okazało się, że obiekt – służący za domek rekreacyjny – jest już w pełni objęty ogniem, i znajduje się około 100 metrów za granicą gminy Trzemeszno, już na terenie Lubochni.

Pomimo sprawnej akcji strażaków, barak spłonął doszczętnie. Z jego wnętrza wyniesiono rozszczelnioną butlę z gazem. Obiekt był pusty, dlatego w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.

Przyczyny zdarzenia nie są na tę chwilę znane. Czynności w tej sprawie prowadzi policja.

12 KOMENTARZE

  1. 20 baniek długu… To jest obraz tej gminy. Zadać należy pytanie. Na co te pieniądze są wydawane. Śnieg popadał i może przykrył te nowe nowe ulice.
    Po nas choćby potop

    • Żeby się wypowiadać trzeba mieć chociaż podstawową wiedzę, której u ciebie brak. Na straz to pieniądze leją się strumieniami dlatego strażacy mają dziurę w dachu, stary sprzęt i żadnego wsparcia z gminy… chętnie za żywo bym podyskutował ale twoje dwa rodzynki między nogami nie pozwalają ci pewnie na taką brawurę.

  2. pieniądze idą na ludzi chciwych i zachłannych którzy są zepsuci a na posypanie dróg jak lodowisko się zrobi na jezdni pieniędzy już nie ma bo po co sypać co ich to obchodzi że jedziesz z dzieckiem w samochodzie i duże prawdopodobieństwo wypadku jest duże co to ich obchodzi jak chciwi są i zachłanni żeby mieć więcej pamiętaj do grobu zabierzesz tylko wspomnienia

    • Z dzieckiem chodzi się na spacery. Podczas trudnych warunków drogowych odpuść sobie wycieczki autkiem z dzieckiem. Może wydawać się logiczna Twoja sugestia jednak w tej logice jest coś nielogicznego. Tylko molo rozsądni narażają swoje pociechy na ewentualną tragedię podczas jazdy po oblodzonej jezdni.

    • Tak Kolego – w mieście jest mnustwo chciwych i zachłannych. Bardzo szkodzą mieszkańcom. Niema z nich korzyści – bo niepotrafią czytać i liczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj