Strona główna Różne Pomóżmy „Sernikowi”

Pomóżmy „Sernikowi”

2029
14

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” i Gimnazjum w Trzemesznie serdecznie zapraszają do udziału w akcji charytatywnej pt. „Marsz po Zdrowie”, organizowanej na rzecz mieszkańca Trzemeszna Mariusza Twarużka.

Start i meta marszu usytuowane zostaną w parku „Baba”, a do pokonania będzie trasa „Trzemeszeńskiego Marszu po Zdrowie” (Otwartych Mistrzostw Trzemeszna w Nordic Walking). Dystans można przebiec, przemaszerować z kijkami, przejechać rowerem albo przespacerować.

Osoby chcące aktywnie i miło spędzić wolny czas, a przy okazji wesprzeć proces rehabilitacji pana Mariusza, będą mogły to uczynić w niedzielę 11 czerwca o godzinie 19:00.

Od pełnoletnich mieszkańców, do specjalnie przygotowanych puszek, zbierane będzie „wpisowe” w wysokości 20 złotych.

14 KOMENTARZE

 1. Mogli byście napisać coś o historii choroby,tzn. bez większych szczegółów.Tylko czy wypadek,czy co się stało i jakiej formy pomocy potrzebuje.Są znajomi,którzy przez podobne rzeczy przechodzili więc może coś by więcej doradzili,kogoś polecili 😉
  Nie wiem czy jasno sie wyraziłem

 2. ” a do pokonania będzie trasa “Trzemeszeńskiego Marszu po Zdrowie” (Otwartych Mistrzostw Trzemeszna w Nordic Walking)” czyli? Bo nie wiem, ani którędy, ani ile km.

 3. Dystans ok. 6 km tzw. „Bieślinianką” – pod górkę w kierunku Miat, za parkiem koło figury w polną drogę, zejście Wybudowaniem Orchowskim. Pozdrawiam.

 4. A jeżeli ktoś nie może startować to czy można tak po prostu wpłacić pieniążki np na konto fundacji? Nrkonta? Z dopiskiem?

 5. Postanowiłem na tym portalu zwrócić się do radnych o przekazanie diet . Diety bądź co bądź to nasze podatki . Będzie to nasz wspólny udział .
  Liczę tu na włączenie się do mojej propozycji Panią Magdalenę Krzyzaniak-Świątek , która popiera akcje charytatywne (Trzemeszno24 z 25 stycznia 2017r.).
  PANIE PRZEWODNICZĄCY ZWRACAM SIĘ DO WYSOKIEJ RADY O PRZEKAZANIE DIET NA REHABILITACJĘ MARIUSZA .

  PS
  Z GÓRY DZIĘKUJĘ .

 6. Jak zawsze jakies głupie wpisy musza sie pojawic! Jak sie zabił strażak to komentarze zablokowane bo to Nowaczyka redaktora kolega ale jak nie dotyczy artykuł jego znajmych to komentarze dopuszcza taki to jest portal! Jak nie przejdzie komentarz to chociaz nie sobie przeczyta redaktor.

 7. Może rzeczywiście przydałby się numer konta wtedy możnaby w miarę swoich możliwości finansowych wesprzeć rehabilitacje pana Twarużka.Życzę Panu jaknajlepszych postępów w rehabilitacji i poprawy stanu zdrowia.

  • Z uwagi na pojawiające się komentarze podajemy nr konta, na które można wpłacać pieniądze na rehabilitację Mariusza. Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO” STAWNICA 33A 77-400 ZŁOTÓW KONTO BANKOWE 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 KRS 0000186434 KONIECZNIE TRZEBA WPISAĆ 142/T MARIUSZ TWARUŻEK. Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc, którą otrzymujemy prawie każdego dnia. Dotychczasowa rzetelna rehabilitacja przynosi ogromne rezultaty. Za każdą złotówkę przekazaną na rehabilitację bardzo,bardzo dziękuję 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj