Strona główna Sport i rekreacja Pomogliśmy Kornelkowi

Pomogliśmy Kornelkowi

1078
2

Ponad 100 osób wzięło udział w dzisiejszym „Marszu po zdrowie” – akcji, mającej na celu zbiórkę pieniędzy na leczenie chorego Kornelka Kosińskiego. 5 kilometrową trasę, która rozpoczynała się i kończyła w parku ”Baba”, można było przejechać rowerem, przebiec, przejść z kijkami lub po prostu przespacerować.

Najmłodsi uczestnicy przemierzyli ją w dziecięcych wózkach. Warunek uczestnictwa był jeden – wpłata na rzecz Kornelka.

Zebranych powitała Justyna Stankowska, informując o celu i zasadach udziału w marszu. Wszystkim uczestnikom i organizatorom – za zaangażowanie oraz udział w akcji – podziękował burmistrz Krzysztof Dereziński. Obecny był główny bohater dzisiejszego spotkania – Kornelek, który całe zamieszanie obserwował z poziomu ramion mamy.

Na zakończenie odbyło się losowanie symbolicznych nagród. Organizatorami marszu było stowarzyszenie „Kijkowe Trzemeszno” i trzemeszeńskie gimnazjum.

Zebrano 3420 złotych.

Przy okazji pragniemy poinformować o trwających licytacjach na leczenie Kornela. Aukcje prowadzone są na Facebooku w grupie „Licytacje dla Kornelka” |LINK|. Zakupić można przeróżne przedmioty, atrakcje i usługi. Do znalezienia m.in. przejazd Hummerem, lot motoparalotnią nad Trzemesznem, zestaw 140 książek, czy nauka latania modelami RC.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj