Strona główna Kultura Podziękowania i gratulacje w Urzędzie Miejskim

Podziękowania i gratulacje w Urzędzie Miejskim

3373
10

W Urzędzie Miejskim Trzemeszna miało dziś miejsce spotkanie burmistrza Krzysztofa Derezińskiego z dyrektorkami szkół i przedszkoli, w których odbyły się niedawno konkursy na to stanowisko.

Była to też okazja do podziękowania Ewie Balcerzak, kończącej pracę jako dyrektor.

Burmistrz, jako organ prowadzący placówki oświatowe, wręczył zarządzenia o powołaniu na nową kadencję dyrektorkom przedszkoli: Lucynie Korzyckiej i Marii Szymańskiej oraz obejmującej tę funkcje po raz pierwszy, dyrektorce Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie, Justynie Stankowskiej.

E. Balcerzak otrzymała z rąk K. Derezińskiego okolicznościowy list z podziękowaniami za dotychczasowa pracę.

10 KOMENTARZE

  • Gratulacje . Błysnąłeś teraz jak Will Smith na gali Oscarów. Piszesz dla samego pisania czy poprostu miałeś chwilkę między śledzeniem lajków na Facebooku lub Twitterze? Jakbyś napisał że oni się odznaczają a paliwo nadal po osiem zeta a twój Matiz jak palił osiem na sto tak nadal pali tyle samo , wyszłoby na to samo Pisać dla pisania to twój konik czy coś tam innego ? Pogratuluj tym odznaczonym paniom bo widocznie zasłużyły , wtedy wpis byłby na temat

   • Na poprzedniej sesji niedowiedzieliśmy się gdzie zniknęło 40 tysiączków – to teraz już wiemy. Wypada pogratulować i podziękować – włodarzom oczywiście. Tak mi przykro, że niedokonacie otwarcia nowego tak nam potrzebnego nowego magistratu.EW Ławkach jest rondo trójkątne a przed magistratem trzemeszeńskim ma być rondo kwadratowe.

 1. Pani Ewo to była przyjemność pracować pod Pani kierownictwem. Dyrektorem się bywa a nauczycielem jest się całe życie. Gratuluję odważnych decyzji !

 2. Pewnie, odznaczenia, podwyżki, a gmina coraz bardziej zadłużona. Pełno rozpoczętych inwestycji, przy których końca nie widać

 3. ale sluchajcie dzis jade sobie przez to cudowne miasto i oczom nie wierzę … nosz kurde dziury kleja na Dabrowskiego co to sie stalo ?

  Sila tego Forum chyba pchnela urzednikow do roboty ???

 4. Drogi P.burmistrzu. Wspaniała chwila! Ja rodzic cieszę się jednakk najbardziej z powodu bespiecznego chodnika w dojściu mojego syna do szkoły. Daj Pan wreszcie popracować podmiotom gospodarczym, które poczęści utrzymują pański urząd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj