Strona główna Różne Poczuj się jak bogini, czyli „Kobiety kobietom na Dzień Kobiet”

Poczuj się jak bogini, czyli „Kobiety kobietom na Dzień Kobiet”

2006
12
fot. Becca Tapert / Unsplash

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, który obchodzony jest 8 marca, Gmina Trzemeszno i Dom Kultury zapraszają wszystkie Panie na wyjątkowe spotkanie, na którym opowiemy o dawnym świecie bogiń, nauczymy się odkrywać i pielęgnować swoją kobiecą energię poprzez afirmację oraz wykonamy naturalne mydełka o kobiecych kształtach.

Sztuka afirmacji pozwala na osiągnięcie stanu równowagi. Dbanie o własne ciało, emocje i umysł to najlepsza droga, aby poczuć się wyjątkowo. Afirmacje są doskonałym narzędziem do pracy nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości, akceptacji siebie i budowania pewności siebie.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, warto zatem skorzystać z tej propozycji i w ten sposób spędzić ten wyjątkowy dzień. Spotkanie zaplanowano na 8 marca, godz. 17L00, sala Domu Kultury w Trzemesznie.

Uwaga! Obowiązują zapisy tel., nr 667-080-826. Wstęp od 16 lat.

Gmina Trzemeszno

12 KOMENTARZE

  1. Super. Moja żona marzy o tym żeby zrobić mydelka. Myślę że od razu będzie pewna siebie. Super. Już zamawiam dla niej te przeatrakcyjne zajęcia.

    • niech przyjdzie twoja zona i zobaczy coś innego, a nie tylko takie atrakcje, ktore jej oferujesz….ogladanie netflixa? na spacer chociaz zabierasz ją? zamawiać to sobie możesz piwo do pokoju pewny siebie człowieku!!!!

  2. Jedźcie zobaczyć jak się bawią w mieście. Jakie atrakcje proponują i bujnijcie ten dom kultury. Albo zamknijcie.

      • Takim sam argument stosujesz odnośnie dziur na drogach ? Idz zobacz jakim funduszem dysponują miasta? Idąc tym tokiem rozumowania to nasi powinni jeździć fiatem 126p, a jednak tak nie jest. Hybrydy nie powinno się tu widzieć a tak nie jest. Wyjazdów wakacyjnych zagranicznych również bo przecież w mieście mają lotniska, pensje wysokie. A tak nie jest. Takie argumenty stosujesz totalnie bez sensu. Kiedyś mieliśmy mniej kasy a bawiliśmy się świetnie. Nie w kasie tkwi problem.

  3. Dom kultury to tak szczerze nie do końca chyba jest aż tak szczery. Przydałaby się mu taka super kontrola reklamówek , nie pomijając papierków.

  4. Te wypowiedzi to dramat i pustostan w głowie tych ludzi komentujących, ale co można oczekiwać od ludzi siedzących 14h na tiktokach 😛 żenada i zmartwienie w jednym!!! Może być fajne spotkanie ale oczywiście najmądrzejsi wypowiadają się, którzy nie mają zielonego pojęcia o rozwoju, a tym bardziej o sztuce równowagi(dla nich równowaga to jest jak się napiją i utrzymają na nogach) 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj