Strona główna Różne Pobierz aplikację „Moja okolica”

Pobierz aplikację „Moja okolica”

1824
0

Szanowni Państwo, sytuacja w jakiej się teraz znajdujemy ukazuje, jak ważne jest budowanie silnych więzi społecznych, wzajemne wsparcie sąsiedzkie i dostęp do rzetelnych informacji.

Z myślą o tym, Urząd Miejski Trzemeszna w porozumieniu z firmą S4C Operator Sp. z o.o. wdraża dedykowaną aplikację (wersja testowa), która będzie w stanie zapewnić wspomniane wyżej funkcje, a do tego stanie się narzędziem ułatwiającym wszystkim funkcjonowanie w naszej gminie.

Aplikacja Moja Okolica została zbudowana z myślą o pogłębianiu relacji pomiędzy samorządem terytorialnym a społecznością lokalną, a także w celu wparcia lokalnych działań biznesowych i komunikacyjnych.

Dysponując tą aplikacją, zawsze będziecie Państwo na bieżąco z najważniejszymi informacjami pochodzącymi z jednostek gminnych takich jak: urząd miejski, dom kultury, biblioteka, ośrodek sportu i rekreacji, ośrodek pomocy społecznej itp.

Dodatkowo będziecie mogli zamieścić informacje o prowadzonej działalności i oferowanych produktach, a w zaistniałej trudnej sytuacji oferować i otrzymywać pomoc od społeczności lokalnej. Aplikacja pozwoli także na stworzenie strefy bezpieczeństwa dla naszych najbliższych, których opieka wymaga pełniejszego nadzoru.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi funkcjonalnościami aplikacji i jej instalacji.

WSZYSTKIE OFEROWANE FUNKCJONALNOŚCI I KORZYSTANIE Z USŁUG JEST NIEODPŁATNE

https://mojaokolica.com/

Aplikację można pobrać z Google Play oraz AppStore.

MOJA OKOLICA – jedna aplikacja, wiele korzyści.

Moja Okolica jest już aktywna w naszej gminie!

Wskaż interesującą Cię lokalizację i poznaj następujące moduły:

USŁUGI

Funkcjonalność ukierunkowana głównie na lokalnych przedsiębiorców, którzy mogą wykorzystywać platformę do promocji swoich usług wśród klientów a mieszkańcom ułatwi szybkie znalezienie poszukiwanych produktów i usług w najbliższym sąsiedztwie.

KOMUNIKACJA

Wybieraj nadawców lokalnych wiadomości poprzez subskrypcje wizytówki. Poznaj nadawców krajowych. Otrzymuj ważne i potwierdzone informacje względem swojej lokalizacji.

Już wkrótce komunikacja dwukierunkowa z Twoją Gminą, co pozwoli w znaczny sposób ograniczyć potrzebny czas i pieniądze, które tracisz jeżdżąc do urzędu.

BEZPIECZEŃSTWO

Nawiguj do najbliższych placówek pomocy medycznej oraz otwartych aptek. Znajdź najbliższy defibrylator. Wszystkie informacje są prezentowane względem Twojej lokalizacji.

Określaj strefy bezpiecznego poruszania się Twoich podopiecznych. Określ obszar. Każde wejście/wyjście wygeneruje dla Ciebie powiadomienie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Sprawdzaj dostępne wydarzenia w Twojej okolicy i ustawiaj przypomnienia w swoim kalendarzu. Od teraz nie przeoczysz już żadnego wydarzenia organizowanego na terenie gminy.

RYNEK

Publikuj ogłoszenia i zachęcaj do swoich produktów lub usług. Przeszukuj bazę ogłoszeń z Twojej okolicy i nie trać czasu ani pieniędzy na przesyłki.

MOI SĄSIEDZI (moduł wkrótce dostępny)

Twórz lokalne i zaufane grupy sąsiedzkie dzięki funkcji zaufanego chatu. Daj się poznać swoim najbliższym sąsiadom i komunikuj się z nimi w razie jakiejkolwiek potrzeby.

POZNAJ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI APLIKACJI MOJA OKOLICA