Strona główna Kultura Plenerowy koncert Artura Maćkowiaka

Plenerowy koncert Artura Maćkowiaka

862
7

Dom Kultury w Trzemesznie zaprasza na plenerowy koncert muzyka Artura Maćkowiaka, który odbędzie się w przyszły piątek – 8 sierpnia – o godzinie 19:00 na skwerze Hipolita Cegielskego.

A. Maćkowiak współtworzył zespół Something Like Elvis i Potty Umbrella. Porusza się w obszarach szeroko pojętej muzyki gitarowej, okraszonej dużą dawką eksperymentu, elektroniki, ambientu, improwizacji, ale z dość charakterystyczną nutą słowiańskiej melodyki. 

W październiku 2013 r. ukazała się druga solowa płyta Artura Maćkowiaka „Before the angels play their trumpets”. W oparciu głównie o utwory z tej płyty powstał materiał koncertowy na gitarę i elektronikę solo – czytamy na stronie internetowej DK w Trzemesznie.

7 KOMENTARZE

  1. Wszystko pięknie ładnie ale nie można tego koncertu zrobić w parku lub gdzies indziej ?na tym placu to zapewne ludzi bedzie garstka! Nie dla koncertów w mieście!!!!!!!!

  2. Impreza w plenerze wymaga trochę wysiłku.A na placu czerwonym będzie „jakoś” i impreza zostanie odhaczona.Po co sie wysilać?

  3. Powinni zrobic to w parku tak jak wyzej bylo pisane w kom. I jakas dyskoteka albo cos w tym stylu na babie by sie przydalo !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj