Strona główna Różne Piknik dla dzieci w Jastrzębowie

Piknik dla dzieci w Jastrzębowie

2408
9

Wiele atrakcji dla najmłodszych mieszkańców sołectwa przygotowano w ubiegłą niedziele w Jastrzębowie. Na placu przy świetlicy odbył się piknik dla dzieci.

Można było poskakać na dmuchanych zamkach, wziąć udział w zabawach z animatorem, zapoznać się ze sprzętem strażackim oraz spojrzeć na okolicę z wysięgnika koszowego. Była też możliwość przejażdżki w koszu zabytkowego motocykla. Przygotowano też słodki poczęstunek, a zakończenie imprezy odbyło się przy wspólnym ognisku.

Organizatorami pikniku byli sołtys z radą sołecką. Za naszym pośrednictwem pragną oni podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w organizację wydarzenia. Szczególne podziękowania kierują do sponsorów, strażaków z Kruchowa i Jastrzębowa oraz ks. proboszcza parafii Kruchowo, Jastrzębowo.

9 KOMENTARZE

 1. Globalistyczny miliarder i fanatyk depopulacji Bill Gates powiedział światowym przywódcom, że nadszedł czas, aby użyć „paneli śmierci”, aby skazać zwykłych, przestrzegających prawa ludzi na śmierć za przestępstwo bycia bezużytecznym dla elity.

  To jest brutalny, morderczy świat, który Bill Gates i jego współpracownicy ze Światowego Forum Ekonomicznego są zdecydowani wprowadzić w ramach Wielkiego Resetu. Nie możemy pozwolić, aby ich obłędna logika stała się nową normą.

  Bill Gates stał się ostatnio tak arogancki, że lubi być przyłapywany w obecności kamer i mikrofonów, artykułując powyższe myśli na głos.

  Gates nie wyjaśnia, dlaczego nie możemy płacić nauczycielom i pozwolić ludziom żyć w pokoju. Dlaczego jest albo/albo? W końcu nie mieliśmy problemu z wypłacaniem pensji nauczycielom i pozwalaniem dziadkom cieszyć się wnukami w ich złotych latach.

  Jeśli zastanowić się, co jeszcze knują, warto zwrócić uwagę na to, co wydarzyło się na szczycie G20 na Bali w Indonezji pod koniec ubiegłego roku.

  G20 to spotkanie na szczycie przywódców największych światowych gospodarek i jest to mieszanka krajów, które są uważane za „zaawansowane” lub „rozwijające się”.

  Oprócz sal, w których światowi przywódcy polityczni zasiadają do stołu i dyskutują na różne tematy, odbywają się tu dziesiątki imprez towarzyszących, na których spotykają się tak zwani „dygnitarze”.

  Dlaczego Bill Gates i Klaus Schwab byli obecni na G20? Nikt na nich nie głosował.

  Media głównego nurtu ogłaszają, że każdy, kto zadaje to pytanie, jest teoretykiem spisku. Ale jest to całkowicie uzasadnione pytanie.

  Gates ze swojej strony wykorzystuje forum do instruowania światowych przywódców, że w niedalekiej przyszłości potrzebne będą „panele śmierci”, aby zakończyć życie chorych z powodu „bardzo, bardzo wysokich kosztów leczenia”.

  Oczywiście panele śmierci Gatesa dotyczą obsesji globalistycznej elity na punkcie wyludnienia.

  Plany Billa Gatesa odzwierciedlają terminologię eutanazji Światowego Forum Ekonomicznego i diaboliczne nowe rozwiązanie rządu kanadyjskiego, mające na celu mitygowania problemu inflacji, bezdomności, gwałtownego wzrostu przestępczości i niedoborów żywności – ławy przysięgłych śmierci dla bezużytecznych.

  Reżim Trudeau mówi, że teraz oferuje zapłatę za eutanazję ludzi, którzy są „zbyt biedni, by dalej żyć z godnością”.

  Popadnięcie Kanady w barbarzyństwo nie powinno dziwić. Rząd Kanady jest w pełni świadomy istnienia WEF. Premier Justin Trudeau, nieślubny syn Fidela Castro i jego zastępczyni Chrystia Freeland są Młodymi Światowymi Liderami WEF, którzy całkowicie zaprzedali swoje dusze Klausowi Schwabowi i jego wizji przyszłości.

  Trzeba pamiętać o tym, że ta wizja dotyczy wyludnienie całego świata. Technokraci odpowiedzialni za WEF są tak podekscytowani swoim planem zabicia większości światowej populacji, że po prostu nie mogą przestać o tym mówić .

  W którym momencie powiemy im „dość”? Ile razy Światowe Forum Ekonomiczne musi ogłosić swoje złowrogie zamiary, zanim świat zareaguje ?

  Prawa ręka Klausa Schwaba, Yuval Noah Harari, ma zwyczaj tych celów na cały głos, a w zeszłym miesiącu przyznał się do tego, co wiele osób od dawna podejrzewało.

  Według Harariego, który promował swoją nową książkę, wielkim politycznym pytaniem XXI wieku dla rządzących jest: „Po co nam tak wielu ludzi?”

  I to nawet nie pierwszy raz, kiedy Yuval Noah Harari ujawnia swoje plany wobec ludzkości. Niedawno stwierdził, że WEF uważa ogromną większość populacji ludzkiej za bezużyteczną i zbędną.

  Zdaniem Harariego, tak zwani „zwykli ludzie” słusznie obawiają się przyszłości, w której staną się „zbędni”.

  Komentarze Harariego są głęboko niepokojące, ponieważ w kontekście komentarzy innych doradców WEF, takich jak Bill Gates i jego pragnienie „paneli śmierci”, staje się jasne, że mają oni na myśli masowe morderstwa.

  Ile potrzeba dowodów, aby teoria spiskowa stała się faktem spiskowym?

  • Powiedz chłopie kto ci płaci za te komentarze. Nawet festynowi dla dzieci w Jastrzębowie nie odpuszczasz. Musisz wstawić te swoje przydługie wywody? Zresztą pewnie nie do końca twoje. Przecież dostajecie gotowce ze swojej centrali i je wrzucacie. Możesz miec 15 nicków a i tak od razu widać ześ to ty, troll.

  • Przecież to dla wypranych mózgów przez tv, to jest nie do zrozumienia co te kanalie planunują, a jeszcze trolem potrafią nazwać.Przykład z plandemią, wystarczy się cofnąć i znaleźć artykuł pod którym tu nawiedzone matki sie burzyły, że dzieci które nie dostały szczypawki chodzą do szkoły,bo to nieodpowiedzialne i zaraze roznoszą. Nawet nie przemówiło do nich, że po szczypawkach też ludzie na koronaświrusa chorowali . Macie teraz efekty . Dla przykładu tylko jeden z uniwersytetów, który się chwalił największym ,,wykeczupowaniem,, pracowników: https://amu.edu.pl/wiadomosci/aktualnosci/nekrologi

  • Chłopie zacznij pisać powieści i może staniesz się nowym Tomem Clancy…i co ma festyn w Jastrzębowie do Billa Gatesa? 🙂 ech za dużo ludzie mają czasu, najlepiej zbuduj bunkier i się tam schowaj 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj