Strona główna Różne Ostateczne podsumowanie 25. finału WOŚP

Ostateczne podsumowanie 25. finału WOŚP

1102
33

Szefowa Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzemesznie Stanisława Szymańska poinformowała o ostatecznej kwocie, zebranej w trakcie tegorocznego – dwudziestego piątego – finału. Wszystkie środki za pośrednictwem banku zostały przekazane na konto Orkiestry.

Ostateczna kwota, zebrana w Trzemesznie, Kruchowie i Trzemżalu, wyniosła 24074,86 zł. Sztab WOŚP serdecznie dziękuje wszystkim wolontariuszom i darczyńcom.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

33 KOMENTARZE

  • Bez wątpienia te dzieci też potrzebują ale to była akcja WOŚP i zbierano na WOŚP a nic straconego, możesz zorganizować taką akcje i zbierać. A ja się chętnie dołożę.

  • I w naszej gminie, nasi lekarze, na naszym sprzęcie, w Luxmedzie i w Zdrowiu będą leczone nasze chore dzieci.
   Za nasze zebrane przez nas 24074, 86 zł.
   Zwłaszcza w Luxmedzie, gdzie nie ma pediatry na co dzień. Jak Ty wolontariuszu sobie to wyobrażasz to ja nie rozumiem.

   • Sory a ile lat graja 25 i co dostalo Trzemeszno same smieci powiedz ze nie idz do dentysty jak chcesz znieczulenie to musisz zaplacic bo tak to ci gowno dadza ze przy usowaniu zeba znieczulenie nie dziala.

    • Śmieszny Pan jest. Jak można porównywać zakup sprzetu dla dzieci ze znieczuleniem przy leczeniu zęba? No błagam, trochę przyzwoitości. To może Orkiestra ma na dodatek zbierać na nowe ząbki dla Pana zamiast np na inkubatory dla wcześniaków?

     Dziękuję Wolontariuszom i wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania tak dużej kwoty! Pozdrawiam i za rok znów wrzucam.

    • Jeśli wypowiadasz się na jakiś temat to dobrze byłoby, abyś wiedział o czym piszesz. Twój komentarz świadczy o tym, że kompletnie nie wiesz „o co biega” przy organizowaniu WOŚP. Poczytaj trochę i dowiedz się czegoś na temat, a późnej się wypowiadaj – nawet krytycznie, ale logicznie i w związku z tematem.

     • Pieniazki ida na WOODSTOK do cpunow a ludzie jeszcze tacy ciemni poczytaj informacji ogolnopolskich to ci oczy na wierzch wyleca.

   • Sprzęt ląduje głównie do szpitali na oddziały ginekologiczne oraz geriatryczne może pani na nie kiedyś trafi to zmieni podejście.

    • To ten sprzet tak sie psuje czy w szpitalach nic nie mieli zbieraja 25 lat i malo i malo no do konca swiata i jeden dzien dluzej dopuki Owsiak bedzie zyl i cala rodzina wiem jak fundacje dzialaja nie szukac daleko.

 1. A ja dziękuję Pani Szymańskiej, Sztabowi, Domowi Kultury, młodzieży , dzieciom, i wszystkim ludziom dobrej woli.
  Starym i młodym, mądrym i głupim, z prawa i z lewa, bogatym i biednym, katolikom i bezbożnikom, skromnym i sralom mądralom…WSZYSTKIM dzięki za serduszkowy dar.

 2. A orkiestra zbiera na sprzęt a nie na zatrudnienie pediatrow. W Gnieźnie na oddziale dla dzieci mają taki sprzęt, zakupiony dzięki WOŚP i nie tylko tam.

 3. A gdyby tak cała czarna mafia watykańska z całej Polski przeznaczyła ten jeden raz, całą składkę z tacy z sumy niedzielnej…

 4. Jakbym wierzyła we wszystko co piszą w gazetach to do tej pory chodziłabym w Wylatowie i szukała UFO. Trochę samodzielnego myślenia. Czy myślisz, że CBA, CBŚ i prokuratura pod kierownictwem Ziobry pozwoliłyby działać Owsiakowi, gdyby wydawał pieniądze niezgodnie z tym co deklaruje? Jakby mieli na niego kwity, to już by u niego byli,

 5. 25 lat zbierania na jeden sprzet smiech na sali zlodziejstwo czy potrzeba posrednikow do zbierania taki jak jakala samie nie umiecie rozporzadzic tatkami.

 6. A kto w małej przychodni jak u nas, zna się na specjalistycznym sprzęcie? Poważnie chorzy nie leczą się w Trzemesznie, po co tu drogi sprzęt.

 7. moje dzieci dzięki WOŚP miały przebadany słuch zaraz po urodzeniu w Gnieźnie – dzięki Orkiestrze każdy szpital posiada taki sprzęt i można bardzo szybko wykryć ewentualne dysfunkcje.
  Całe szczęście, że nie musiałam kozystac z innych sprzętów z serduszkiem, ale na pewno nie ma ani jednego szpitala w Polsce, w którym nie byłoby sprzętu z WOŚP

 8. Szanowni Państwo,
  Serdeczne gratulacje i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w zbiórkę WOŚP-brawo !
  Podpisuję się pod wyjaśnieniami dotyczącymi braku sprzętu zakupionego ze składek, w trzemeszeńskich placówkach służby zdrowia.
  Kupowany przez WOŚP sprzęt to urządzenia SPECJALISTYCZNE , mające zastosowanie na oddziałach szpitalnych i służące ratowaniu życia.
  Jeśli ktoś oczekuje, że z tej kwesty zostaną zakupione stetoskopy, termometry i patyczki do gardła-to albo nie zna , albo nie rozumie celu tej akcji.
  Przy okazji pozwolę sobie na uwagę ogólną-jak wielką zapiekłość i bezinteresowną (jakże to „polskie”), bezpodstawną niechęć, a nawet zawiść wywołuje ta wspaniała akcja ?!
  Przeciwnicy opluwają Owsiaka i Orkiestrę- zarzucając Mu oszustwa, zawłaszczenie mienia, wykorzystywanie pieniędzy w celach prywatnych itd. Nie dość ,że sami akcji nie wspierają-to jeszcze ODBIERAJĄ PRAWO do jej poparcia INNYM !

  Nawet gdyby zarzutu w stosunku do WOŚP okazały się częściowo uzasadnione (w co nie wierzę-jasno to deklaruję)-to nikogo nie powinno obchodzić co robię ze SWOIMI pieniędzmi !
  Przeprasza za” łopatologiczne” porównanie, ( mam wrażenie,że subtelność nie jest cechą przeciwników Owsiaka) ale jeśli mam ochotę wrzucić , moją kasę, stojącemu na ulicy żebrakowi – do puszki z napisem „jestem zdrowy, ale leniwy-zbieram na PIWO” to jest to MOJA PRYWATNA SPRAW I NIKT NIE MA PRAWA MI TEGO ZABRONIĆ, ani wypominać, ani krytykować mojej decyzji!

  Owsiak NIE JEST MINISTREM ZDROWIA -to ministra obowiązkiem (jak realizowanym, wie każdy korzystający z usług tego resortu ) jest zapewnienie nam,obywatelom „sprawnej, skutecznej ,szybkiej i bezpłatnej” opieki medycznej (myślę,ze cudzysłów jest tu ze wszech miar potrzebny)

  Jurek -na mnie możesz liczyć do końca świata i jeden dzień dłużej!
  Jeszcze raz dziękuję wszystkim wolontariuszom ,w szczególności zaś Pani Stanisławie Szymańskiej-za najlepszy z możliwych wzorzec wychowawczy(realizowany własnym , osobistym przykładem-w działaniu) i ratowanie honoru Trzemeszna.
  Dziękujemy, pozdrawiamy !

  • W pełni popieram. Nic dodać, nic ująć. Jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć o WOŚP to trzeba sobie zadać trud, poszukać informacji np. corocznych rozliczeń, statutu fundacji itp. i wtedy wypowiadać się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj