Strona główna Na sygnale OSP Trzemeszno z największą liczbą wyjazdów w 2023 roku

OSP Trzemeszno z największą liczbą wyjazdów w 2023 roku

3110
7

Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie, podczas narady rocznej, podsumowali liczbę wyjazdów ochotniczych straży z terenu całego powiatu. Kolejny rok z rzędu, największą liczbę interwencji odnotowali druhowie z OSP w Trzemesznie.

Jak nam przekazał Jarosław Łagutoczkin z gnieźnieńskiej straży pożarnej, trzemeszeńscy strażacy wyjeżdżali w 2023 roku 150 razy. Za nimi, z liczbą 140 interwencji, znaleźli się członkowie OSP w Witkowie, a kolejno OSP w Łubowie (118 wyjazdów).

W „rankingu” jednostek spoza tzw. Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, najwięcej interwencji mieli strażacy z Żydowa (35), a na drugim miejscu druhowie z Kruchowa (29). Trzecie miejsce przypadło dla OSP Mielno (27).

Pozostałe jednostki z terenu gminy Trzemeszno interweniowały następującą liczbę razy: OSP Trzemżal (22), OSP Wymysłowo (6) i OSP Gołąbki (1).

7 KOMENTARZE

  • pogrzeby, sluby itd wazne zeby statystyki robic jak na milicji dzwonie na posterunek ze wlasnie mialem telefon oszustwo na wnuczka czy przyjechac mam z telefonem bo bedzie dzwonił za chwile na przetrzymanie go wzialem a milicjant w sluchawce mowi ” a oszukano pana ? ” a ja ze jeszcze nie nie na to on „eeeee to nie trzeba nic robic tylko pan uwaza” dziekuje czesc
   takze ja to mam 8 kamer i jak do mnie milicja przyjezdza ze cos ktos komus wysoka szkode zrobil na ulicy to mowie momencik ojjjj skasowalo mi sie przypadkiem i tak ja im pomagam oni mnie i statystyki sa do przodu nie wykryto sprawcy

  • Jak byś umiał czytać to wiedziałbyś że to są interwencje. Ci ludzie poświęcają swój czas a niejednokrotnie narażają życie i zdrowie.

  • Jest to tylko o wyłącznie liczba wyjazdów ratowniczo-gaśniczych. Wszelkie inne wyjazdu kazdorazowo ustalane są burmistrzem, a także powiatowy. stanowiskiem kierowania KP PSP w Gnieźnie.

   Konwojowanie np pary weselnej rzecz jasna nie jest interwencją, a wyjazdem gospodarczym, za które nikt nie ma płacone

 1. Najlepszą liczbą była by 0 ponieważ każdy wyjazd wiąże się z czyjaś krzywda a wyjazdy na wesela i pogrzeby nie są brane do statystyk pomysł zanim napiszesz

 2. Żadne wyjazdy okolicznościowe śluby pogrzeby itp nie są wliczane w statystyki wyjazdów jednostek OSP. W statystyki wyjazdów jednostek OSP są tylko wliczone wyjazdy gdzie dana jednostka jest dysponowana przez daną Komendę PSP do różnego rodzaju zdarzeń np. pożary, wypadki, podtopienia, wichury (powalone drzewa itp), pomoc policji w ostawarciu drzwi lub pomoc zespołowi ratownictwa medycznego i wiele wiele innych zdarzeń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj