Strona główna Sport i rekreacja „Oldboy-e” pokonali reprezentację Gminy Trzemeszno

„Oldboy-e” pokonali reprezentację Gminy Trzemeszno

5018
18

„Oldboye” Lecha Poznań pokonali 5:4 reprezentację Gminy Trzemeszno. Pomimo tego, iż nasi zawodnicy do końca pierwszej połowy prowadzili aż 4:1, nie udało im się utrzymać przewagi.

Mecz rozegrano w trakcie dzisiejszego VII Turnieju Piłki Nożnej Sołectw, połączonego z festynem rodzinnym. Piłkarze podzieleni na trzy grupy od godziny 8 walczyli o zwycięstwo.

Oficjalne otwarcie imprezy miało miejsce jednak o godzinie 15:20. Kibiców oraz piłkarzy powitała Edyta Koperska z trzemeszeńskiego OSiRu. Podziękowała przewodniczącemu Rady Miejskiej Sławomirowi Peno za zaproszenie zawodników Lecha Poznań. Podziękowania trafiły także do sponsora wydarzenia, Jarosława Ratajskiego.

Po części oficjalnej nadszedł czas na występ zespołu „Hopki” z Niewolna. W międzyczasie najmłodsi mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, zakupić watę cukrową czy też skorzystać z „kącika PlayStation”.

Mecze trwały aż do wieczora. Na podium znaleźli się:

 1. Rudki – Kozłowo
 2. Zieleń – Bieślin
 3. Niewolno

Król strzelców – Łukasz Meller (Niewolno)

Najlepszy zawodnik – Krzysztof Brzeziński (Rudki – Kozłowo)

Najlepszy bramkarz – Oliwier Kaczmarek (Zieleń – Bieślin)

Skład Grupy A:

 1. Niewolno
 2. Wydartowo
 3. Miaty – Brzozówiec
 4. Rudki – Kozłowo
 5. Lubiń

Skład Grupy B:

 1. Jastrzębowo
 2. Kruchowo
 3. Zieleń – Bieślin
 4. Mijanowo
 5. Ławki

Skład Grupy C:

 1. Kamieniec
 2. Gołąbki
 3. Wymysłowo
 4. Trzemżal

_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

18 KOMENTARZE

 1. Jacek Dembiński klasa sama w sobie. Pamiętam mecz ligi mistrzów Widzew Łódź – Borussia Dortmund kiedy to strzelił dwie bramki jedną głową a drugą pięknie przelobował bramkarza. Piękne czasy nie mówiąc o tym że 10 razy zagrał w barwach reprezentacji Polski. Łezka się w oku kręci. Wiek zrobił swoje ale umiejętności pozostały. Brawa dla naszych chłopaków ale popularny „Dębina” ich cztery razy pokonał. Fajna impreza i
  podziękowania dla organizatorów.

 2. Gdyby zagrali prawdziwi Oldboye ktorzy reprezentuja Trzemeszno na hali i na trawiastych boiskach to porazki by nie było . WODZ SLYSZYSZ.KAKIES SMIESZNE ZEBRANIA WYBRANA DELEGACJA -Tylko prawdziwi oldboje byli zawodnicy Zjednoczonych ,a nie przypadkowi gracze.Jaki duplikat.

  • Przykro mi że twój zespół Cię nie docenił i nie wystawił cię do zespołu widoczne nie lubią cię albo jesteś bardzo słaby no wiem a bardzo byś chciał zagrać przykro mi może nastepnym razem będzie okazja- trenuj trenuj jeszcze raz trenuj !!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj