Strona główna Na sygnale Odzyskano skradzioną mazdę

Odzyskano skradzioną mazdę

4808
9

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, iż odnaleziono skradzioną 24 sierpnia mazdę CX5.

Dziś do sprawy odniósł się Krzysztof Socha z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Potwierdził nam, że samochód odzyskano jeszcze tego samego dnia, na jednym z parkingów na osiedlu w Inowrocławiu.

Jak się dowiedzieliśmy, funkcjonariusze otrzymali telefon od anonimowej osoby, która poinformowała o miejscu, w jakim znajduje się skradzione auto.

Złodziej lub złodzieje nie zostali jeszcze zatrzymani. Działania prowadzą policjanci z KP w Trzemesznie.

9 KOMENTARZE

  1. A wystarczyło poczekać na parkingu aż się ktoś (przypuszczalny złodziej) pojawi i go zatrzymać. Teraz się sam na pewno nie zgłosi 🤣

  2. a to zadna nowosc zostawia sie auto na parkingu czeka sie 3-5 dni sprawdza sie czy ma ukryty GPS informujacy o lokalizacji a jak nikt sie nie interesuje to do dxiupli na roskrecanie

  3. Bardzo się cieszę, że wkrótce na spacer ulicami miasta będę mogła się przejść z dziećmi bo chodniki 180 centymetrów miały będą szerokość. Przykro tylko, że jeden z pracowników burmistrza będzie musiał popracować bez gratyfikacji coby miasto jednokierunkowym uczynić. Skradzione auto w przyszłych okolicznościach zatrzymane byłoby jeszcze na ulicach naszego miasteczka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj