Strona główna Na sygnale Odzyskano rower

Odzyskano rower

4143
19

Kilka dni temu informowaliśmy o kradzieży roweru, do której doszło 13 sierpnia na skwerze im. Jana Pawła II w Trzemesznie.

Policjanci poszukiwali świadków tego zdarzenia, opublikowali też zdjęcia jednośladu.

Jak się okazało, krótko po naszej publikacji do Komisariatu Policji w Trzemesznie zgłosił się 67-letni mieszkaniec, przyprowadzając rower.

Mężczyzna przekazał, iż natrafił na jednoślad podczas prac ogrodniczych na terenie swojej działki. Rower został zabezpieczony, dokonano jego oględzin” – mówi Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

19 KOMENTARZE

    • Zakres manipulacji świadomością lojalnych wyborców jest taki, że nic poza własną propagandą do nich nie dotrze. Ale bardzo dobrze, że taki głos wybrzmiał. Jest szansa na ustalenie raz na zawsze polskiej racji stanu, tego, wokół czego nie będzie dyskusji i czego będą bronić sprawujący władze jak i tej władzy opozycyjni krytycy. Nawet bardziej niż własnych członków (vide casus Neumana).

  1. nooo dziadki i babcie macie te swoje rzady inflacja was za chwile zje chlebek po 9 zl bedzie czekam i chce widziec tych specow od ekonomii pisu

    • Ostatnio mówiłeś i czekałeś jak chleb po 8 będzie . Nie doczekałeś się tego, a już zeta dodałeś .Już przestań tak dodawać.

    • Chleb powinien być po 20zl. Dobry, bez polepszaczy. Wtedy nie lądował by w śmietnikach i w kanalizacji. Tobie, znawco inflacji, proroku ekonomii, dobrobyt przewrócił w tyłku. W głowie chyba nie miał za bardzo czego.

  2. szkoda ze nei piszą o osiedlach i zakazie parkowania, pomaganie szambiarką w walce z mieszkańcami.. i bierności burmistrza oraz radnych. Potrzebujemy nowych reprezentantów osiedla nr 2, takich którzy dopilnują porządku oraz zadbają o mieszkańców swojego regionu

    • To jest jeden wielki cyrk. Za każdym razem burmistrz okręca sobie wokół paluszka radnych jak chce. W jaki sposób? Wie doskonale, że Rada Miejska to wewnętrznie niezgrana ekipa, że wystarczy niewiele aby osiągać swoje cele. Raz jedynemu coś obieca, raz drugiemu i tak na zmianę. Jeszcze tego nie zauważyliście? Kiepskimi obserwatorami jesteście nie dostrzegając tego jakże prostego mechanizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj