Strona główna Sport i rekreacja Odwołano V Letni Bieg Trzech Jezior

Odwołano V Letni Bieg Trzech Jezior

2746
10

Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował o odwołaniu V Letniego Biegu Trzech Jezior. Przypomnijmy, że trasa głównego biegu wiodła z Kamieńca do Trzemeszna.

Jak można przeczytać na stronie organizatora, decyzja spowodowana została panującą sytuacją epidemiologiczną i brakiem możliwości zorganizowania imprezy w sposób zadowalający uczestników i organizatorów. Osoby, które wniosły opłatę, otrzymają jej zwrot na konto. Dokona tego firma obsługująca zapisy – Data Sport.

To już druga po Biegu im. Jana Kilińskiego odwołana w tym roku impreza biegowa. Z cyklu Grand Prix Biegów Trzemeszna odbył się tylko Zimowy Bieg Trzech Jezior.

10 KOMENTARZE

  • 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

   • kooochany ja nie z trzemeszna zeby tak maseczke nosic jak kaza 🙂
    Przeczytaj sobie 3 punkt rozporzadzenia co mowi o noszeniu maseczek i jak cie sanepid zaczepi zeby mandat wlepic to powiesz ze rozporzadzenie Cie zwalnia z noszenia bo masz astme a druga czesc tego samego punktu 3 mowi o tym ze Nie trzeba na to pokazywac zaswiadczenia

    ale skad ty to mozesz wiedziec jak poslusznie w tym kozim miescie robisz co ci kaza 🙂 pojedz pan do warszawki i zyj jak czlowiek a nie wiecznie pod batem 😛

    • Nie dawno byłam w Poznaniu i tam w galerii Poznania ludzie mieli maseczki na twarzy,dezynfekowali ręce przed wejściem do każdego butiku, jedynie w kawiarence lub barze zdejmowali.W pociągu wszyscy w maskach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj