Strona główna Różne Odbiór choinek

Odbiór choinek

2902
20

Urząd Miejski Trzemeszna organizuje na terenie miasta odbiór choinek naturalnych.

Świąteczne drzewka pozbawione ozdób, stojaków, doniczek i innych elementów należy wystawić przed posesje w widocznym z ulicy i ogólnodostępnym miejscu. Na osiedlu wysokim choinki należy pozostawić przy pojemnikach na odpady.

Zbiórka zostanie przeprowadzona na osiedlu wysokim 24 stycznia i 7 lutego, a w pozostałej części miasta jednorazowo – 24 stycznia.

Odbiór nastąpi w ramach ponoszonej przez mieszkańców opłaty za zagospodarowanie odpadów.

20 KOMENTARZE

   • plot zbudowali na granicy (z klebkow drutu) za metr plotu wyszlo 5 tys pln u Gacy tanszy ;p hahah ale nie no pisiory powiedza jest dobrze pis spoko teraz bidne rolniki ciekawe jakie piniadze z unii dostana hhaaha za turow i za sadownictwo z komuchem nieprawne czekam chce ich miny zobaczyc hahah mi wszystko jedno kto rzadzi moze byc i korwin i bolek i lolek byle zgodnie z konstytucja to sie odbywalo.

    • Platfusy jakby rzadzily no to bysmy juz miieli nago glodno chlodno i do dumu daleko tak by nas wyportkowali co RYZY z nami zrobil i robi teraz pudruje po piekarniach glupek chleb podrozeje i tak za malo kosztuje bo na smietnikach lezy az za duzo i sie marnuje jezdzi po POLSCE i ferment sie a ludzie to kupuja

  • ja jestem za pisem i to najlebsza partja mam 5tke dzieci i nie musze pracowac nikt mi takich waónkuw nie zapewnil zadne peo ani pesl ani inna partja . Teraz jeszcze dofinansowanie za gaz i prond to maz tez zaraz żuci prace

  • Bardzo piękny komentarz – rozumiem, że wPiSu dokonał przedstawiciel tej lepszej, wykształconej, europejskiej, tolerancyjnej części polskiego społeczeństwa… Dobrze, że nie rządzicie! PiS jaki jest, każdy widzi, ale widać tez, co by było gdyby tych, którzy omotali wam główki, dopuścić do władzy… Wtedy cała Polska przypominałaby Trzemeszno z jego medalowymi inwestorami i zarządzającymi nawet vice…

 1. Tradycyjnie choinki u nas w Polsce, niemiecki Remondisie, trzyma się do 2go lutego. Wystawię więc 3go, a wy zabierzecie razem ze śmieciami. Płacę i wymagam, a wy się dostosujecie. To wszystko.

 2. Tradycyjne choinki przyszły do nas z Niemiec jako zwyczaj protestancki. Ale taka właśnie nasza polska świadomość i religijność. No ale skoro Matka Boska była Polką, bo przecież z Częstochowy, to czemu sie dziwić.

  • To, że przyszły z Niemiec (nie tylko protestanckich), to wiadomo. Zresztą wiele, jak nie większość tradycji skądś pochodzi i przychodzi. Tutejsza specyfika zmutowała (modne ostatnio słowo) i przystosowała choinkę do zwyczaju kolędowania aż do 2go lutego. Tylko ignorant, bufon i może nawet buc będzie śmiał się z tradycji, zwłaszcza z tej, z której wyrasta on sam i jego ród.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj