Strona główna Na sygnale Nowy komendant trzemeszeńskiej policji

Nowy komendant trzemeszeńskiej policji

6328
9

Dziś w Komisariacie Policji w Trzemesznie nastąpiło oficjalne przekazanie obowiązków komendanta.

Nowym szefem miejscowych stróżów prawa został asp. sztab. Jacek Grzybowski. Rozkaz o powierzeniu obowiązków na tym stanowisku wręczył Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie –insp. Przemysław Kozanecki.

Nowy komendant pełni służbę w Policji od 1998 roku. Pracował w policji sądowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, następnie w pionie prewencji w Gnieźnie i w Czerniejewie. Po powrocie do komendy powiatowej pełnił służbę w pionie kryminalnym. Przez ostatnie lata był dyżurnym KPP.

Jacek Grzybowski jest doświadczonym policjantem, który miał do czynienia z całym wachlarzem zadań jakie wykonuje policja. Od 12 lat wykonywał obowiązki dyżurnego, a to bardzo odpowiedzialne stanowisko, wymagające szybkich i trafnych decyzji, często przy małej ilości otrzymanych informacji. Na wszystkich stanowiskach dał się poznać jako bardzo dobry policjant – mówił o nowym komendancie jego przełożony insp. P. Kozanecki.

J. Grzybowski ma 48 lat, mieszka w Gnieźnie.

9 KOMENTARZE

 1. Panie Komendancie, prosimy jak najszybciej odnależć broń,bardzo liczymy na Pana doświadczenie i rzetelność i profesję bo chcemy być bezpieczni a policja musi mieć zaufanie i wiarygodność tak potrzebną dzisiaj

  • Podkomendni nieprzyjmują interwencji – nawet od niepełnosprawnych. Mam nadzieję, że to się zmieni. Chyba, że jesteś pan jak prokurator Kardecka – to niech współpraca z urzędem miasta się panu układa. Świeże ciastko od zaprzyjaźnionego cukiernika niech Panu wystarczy. Trzemeszno wie, że 112 działa skuteczniej.

 2. 48 lat, więc pewnie też niedługo przejdzie na emeryturę.
  PS. Chyba można było wybrać jakieś lepsze tło do zdjęć? O ile drugie dyskusyjne to do przyjęcia. Ale pierwsze? Ze starą poręczą i obskórną skrzynką na ścianie

  • ja nie mogę…ludzie!!!
   jak już nie ma do czego się przyczepić to chociaż tło w d…żga!!!
   człowieku, toć to rzetelna informacja, jasny czysty przekaz a nie konkurs pt „TŁO z nowym komendantem”

 3. A ja mam przy okazji inne pytanie – może powinnismy dowiedzieć się o osiągnięciach ustępujących (nie czepiam się konkretnej osoby) komendantów? Czy tylko przeczekują do emerytury? Czy nie powinnismy mieć rzetelnej informacji? Czy to raczej jest tak, że mieścina sobie, a komisariat sobie, na uboczu, w cieniu, niewidzialny?

 4. Jaroszowi mimo, że był z miasta Kraków, Poznań też podziękował. Przestańcie Państwo załatwiać swoje brudne nteresy na prowincji – sprubójcie np. w stolicy. Tutaj jest spokój i ład. Wy ludzie z zewnątrz wprowadzacie bałagan i kontrrewolucję.

  • O jakim spokoju i lądzie koleżanko piszesz? O jakim mieście? Czyżbyś przebywała od początku plandemii w czterech ścianach swojego gniazdka? Otwórz szeroko oczy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj