Strona główna Różne Niepowtarzalne, funkcjonalne i dopasowane meble dla twojego wnętrza

Niepowtarzalne, funkcjonalne i dopasowane meble dla twojego wnętrza

1506
0

Jeśli szukasz mebli które spełnią twoje oczekiwania, będą niepowtarzalne, funkcjonalne oraz dopasowane do twojego wnętrza Firma KaPi jest tym czego potrzebujesz!

Ugruntowana pozycja na rynku oraz kilkunastoletnie doświadczenie w branży meblarskiej wykonującej meble na wymiar jest gwarancją udanej współpracy i sukcesu.

Posiadamy wykwalifikowanych projektantów którzy pomogą urzeczywistnić twoje marzenia dotyczące pięknego wnętrza oraz doświadczony zespół stolarzy który je dla Ciebie wykona. Działamy kompleksowo, od pomiaru i projektu przez wykonawstwo oraz montaż.

Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i ukierunkowania na indywidualne potrzeby klientów jest m.in. uzyskanie certyfikatu jakości ISO 9001:2009 oraz wzrost sprzedaży produktów także na rynki krajów europejskich i skandynawskich.

Prócz pięknych domów, pomagamy również tworzyć piękne miejsca. Wykonujemy zarówno meble biurowe, hotelowe jak i również sklepowe.

Salon jubilerski-realizacja Kapi

Prócz pięknych domów, pomagamy również tworzyć piękne miejsca. Wykonujemy meble biurowe, hotelowe oraz sklepowe.Zdobywamy zaufanie i nawiązujemy wieloletnie współpracę. Sieć salonów jubilerskich to jeden z partnerów których obsługujemy – nasze meble idealnie wpisują się w kanon tych miejsc.

Opublikowany przez KaPi Producent Mebli na wymiar Sobota, 20 października 2018

KaPi meble to nie tylko meble kuchenne, możemy doposażyć cały Twój dom lub mieszkanie. Wykonujemy meble jadalniane, sypialniane, gabinetowe, pokojowe, szafy wnękowe, zabudowy RTV – to wszystko znajduje się w naszej ofercie.

Oferujemy szeroką gamę asortymentu aby każdy mógł znaleźć swój indywidualny styl. Wykonujemy meble lakierowane, drewniane, z płyty laminowanej oraz fornirowane. Posiadamy w ofercie zarówno blaty drewniane jak i granitowe czy z konglomeratu. Bazujemy na okuciach wiodących firm takich jak Blum czy Peka.

Nasze projekty i realizacje zadowolą najbardziej wymagających klientów, a przyjazna obsługa dopasuje najbardziej ergonomiczne rozwiązania dla każdego wnętrza, dbając również o każdy zewnętrzny detal.

POMIAR + PROJEKT + KOSZTORYS – GRATIS!
Zapraszamy do naszych salonów:

Galeria Gniezno
ul. Pałucka 2
tel. 530-540-150

Poznań M1
ul. Szwajcarska 14
tel. 530-540-334

Września- Galeria Karuzela
ul. Kolejowa 15
tel. 666-168-505

Inowrocław
ul. Poznańska 235
tel. 730-106-108

Toruń Atrium Copernicus
ul. Żółkiewskiego 15
tel. 664-020-936

(art. prom.)