Strona główna Wyróżnione News’y u Pietraka

News’y u Pietraka

1741
0

Festa della mamma – włoska biesiada z okazji Dnia Mamy.

Już niebawem, miłośnicy włoskiej kultury i smaków będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowej biesiadzie z okazji Dnia Mamy. Ta niezapomniana impreza, przygotowana z myślą o wszystkich matkach i ich rodzinach, obiecuje być pełna emocji, muzyki, tańca i autentycznych włoskich smaków.

Dzisiaj rozmawiamy z dyrektor sieci Hoteli Pietrak – Joanną Pietrak – Lipińską

Skąd się wziął pomysł na organizację biesiady połączonej z koncertem z okazji dnia mamy?

– Dzień Mamy to doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i wyrażenia wdzięczności dla naszych mam. Organizując taką biesiadę, możemy stworzyć atmosferę, która sprzyja budowaniu więzi rodzinnych poprzez wspólne spędzanie czasu przy muzyce i smacznym jedzeniu.

O ile mi wiadomo, to nie pierwsza biesiada w Sali Koncertowej Pałacu Balcerowo?

Tak, to prawda, kilkukrotnie gościliśmy zespół Kwaśnica ze śląska, wtedy organizowane były biesiady śląskie lub bawarskie. Gnieźnianie pokochali ten rodzaj imprezy, w związku z tak pozytywnym odbiorem, postanowiliśmy zorganizować również Dzień Mamy w tym samym stylu. Biorąc pod uwagę dotychczasowe sukcesy tego rodzaju wydarzeń, mamy pewność, że ta biesiada będzie równie spektakularna i niezapomniana jak poprzednie.

Czego możemy się spodziewać na tegorocznej biesiadzie?

– Przygotowaliśmy wiele atrakcji na to wydarzenie. Włoski duet Just Music, śpiewający włoskie szlagiery, zapewni nam niezapomnianą rozrywkę muzyczną. Menu w formie bufetów zaskoczy nas autentycznymi smakami Włoch, począwszy od świeżych antipasti, przez wykwintne dania główne, aż po przysmaki deserowe. Każdy kęs będzie prawdziwą kulinarną przyjemnością. Degustacja win pozwoli nam odkryć bogactwo włoskich winnic oraz poznać różnorodność smaków i aromatów tego wyjątkowego trunku – będzie to doskonała okazja dla pasjonatów wina do rozszerzenia swojej wiedzy i doświadczenia kulinarnego, a także poznanie tradycji kulinarnych oraz kultury i zwyczajów Włoch. Nie zabraknie również specjalnie ubranej ścianki do zdjęć, dzięki której każdy uczestnik biesiady będzie mógł uwiecznić wspomnienia z naszego wydarzenia. 

Kiedy odbędzie się Biesiada i gdzie możemy kupić bilety?

– Biesiada odbędzie się 25 maja o godzinie 16:00 w Letniej Sali Pałacu Balcerowo, Gniezno ul. Wrzesińska 24. Zachęcam wszystkie osoby te, które brały już udział i te, które wcześniej nie uczestniczyły w naszych biesiadach. Bilety można zakupić na stronie KupBilecik.pl lub we wszystkich recepcjach Hoteli Pietrak, w Hotelu Adalbertus oraz w Hotelu Ibis Styles Gniezno. Wszystkie atrakcje, włącznie z menu i degustacją win zawarte są w cenie biletów – 140 zł za osobę.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:

tel. 728 371 396
mail. balcerowo@pietrak.pl 

artykuł promocyjny