Strona główna Artykuł partnera Największe niespodzianki Mistrzostw Europy 2024

Największe niespodzianki Mistrzostw Europy 2024

495
0

Tegoroczne Mistrzostwa Europy przyniosły kibicom wiele niespodzianek, ale także rozczarowań. Niestety mimo mocnego wsparcia ze strony kibiców i starań zawodników naszej reprezentacji nie udało się wyjść z grupy. To oznacza, że nasi piłkarze nie wezmą już udziału w kolejnych rozgrywkach. Jak wyglądają tabele wyników po pierwszej części rozgrywek grupowych? Przejdź dalej i poznaj największe niespodzianki, jakie miały miejsce na Euro 2024!

Jaki był najlepszy mecz rozgrywek Euro 2024?

Za najlepsze spotkanie zdecydowanie możemy uznać mecz Gruzja – Turcja. Rozgrywce towarzyszyły niesamowite emocje, natomiast dla drużyny pochodzącej z Południowego Kaukazu był to debiutancki mecz, biorąc pod uwagę skalę turnieju.

Mimo wygranej Turcji reprezentacja Gruzji pokazała się z jak najlepszej strony i stanowiła przez całe 90 minut podstawowego czasu rozgrywki ogromne zagrożenie dla przeciwnika. Mimo to skuteczność i fenomenalne bramki strzelone przez piłkarzy z Turcji przeważyły na wyniku meczu, który finalnie zakończył się 1:3 dla Turcji.

A może chcesz dowiedzieć się, jakie są popularne typy bukmacherskie na kolejne rozgrywki na Mistrzostwach Europy EURO 2024? Sprawdzisz je na stronie: https://sport.betfan.pl/typy-bukmacherskie/typy-euro-2024/.

Jakie spotkanie było największym rozczarowaniem dla kibiców?

Nie mamy żadnych wątpliwości, że to reprezentacja Chorwacji była największym rozczarowaniem. Zaledwie dwa punkty w meczach z Hiszpanią, Włochami i Albanią to naprawdę kiepski wynik.

Rozgrywki były wręcz dramatyczne, a zespół tracił w trakcie gry decydujące dole i to w doliczonym czasie meczu! Niestety błędy w przypadku chorwackiej reprezentacji są już na poziomie pokoleniowym. Być może czas na drastyczne zmiany i trzeba dać szansę młodym, ambitnym piłkarzom na wykazanie się na boisku.

Jaka drużyna była TOP 1 w fazie grupowej?

W tym przypadku nie ma dużego zaskoczenia, gdyż to Hiszpania została liderem w fazie grupowej rozgrywek EURO 2024. Aż trzy wygrane mecze i bilans bramek 5:0 to doskonały wynik reprezentacji Hiszpanii. Selekcjoner drużyny przyznał osobiście, że reprezentacja trafiła do świetnej fazy grupowej, gdzie miała naprawdę duże szanse na osiągnięcie doskonałego wyniku.

Co ciekawe, Hiszpania pobiła swój rekord i po raz pierwszy nie straciła w fazie grupowej ani jednej bramki!

Czy reprezentacja Polski mimo przegranych grała zadowalająco?

Jeśli chodzi o naszą reprezentację także mamy do czynienia z pewnym zaskoczeniem. Choć mogłoby się wydawać, że poziom gry naszych zawodników jest dość kiepski, to jednak w meczu z Holendrami piłkarze pokazali, że naprawdę potrafią grać zespołowo i to bez Roberta Lewandowskiego w składzie.

Mimo przegranych rozgrywki na EURO 2024 z udziałem reprezentacji Polski były naprawdę emocjonujące, a biało-czerwoni naprawdę pokazali wysoki poziom gry. Niestety, nie udało się wyjść z grupy, dlatego nie pozostaje nic innego, jak budować mocny skład na kolejne zawody EURO za cztery lata.

Interesujesz się piłką nożną i rekreacyjnie obstawiasz mecze? Możesz sprawdzić stawki na poszczególne rozgrywki na stronie: https://betfan.pl/lista-zakladow/pilka-nozna/euro-2024-turniej/euro-2024-mecze/9265. W ten sposób dowiesz się, ile możesz realnie wygrać za precyzyjne obstawienie wyniku meczu.

artykuł sponsorowany