Dzisiaj około godziny 19 w Kruchowie miało miejsce zdarzenie drogowe. Młody mężczyzna – jadąc skuterem od strony Jastrzębowa w kierunku Trzemeszna – najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i na jednym z ostrych zakrętów wypadł z drogi.
Do wypadku dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie skierował zastępy z Kruchowa, Trzemeszna oraz Gniezna. Okazało się, że poszkodowany motorowerzysta jest przytomny. Załoga karetki pogotowia ratunkowego przetransportowała go do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała.
Na miejsce przyjechali też funkcjonariusze z komisariatu policji w Trzemesznie. Podczas trwania akcji ratunkowej droga była nieprzejezdna.
Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu oraz zdjęć z dzisiejszego zdarzenia:
W Gnieźnie straż nie ma małego wozu ratunkowego?
Do wypadku dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie skierował zastępy z Kruchowa, Trzemeszna oraz Gniezna.
Czy do zabezpieczenia motorowerzysty poza drogą potrzebne są trzy duże wozy strażackie i kilkunastu strażaków? Myślę że wystarczyłby wóz z Kruchowa… kto za to płaci?
Tak niestety działa system ratownictwa w Polsce!
My…podatnicy…
Jeżeli chodzi o ratowanie zdrowia czy życia to lepiej, że ratowników jest za dużo niż za mało. Mi na to pieniędzy z podatków nie żal. Są inne tematy w których marnotrwai się nasze pieniądze
To nie o to biega. Tzw siły i środki nie są z gumy. Sezon ogórkowy trwa w najlepsze, te wozy mogły być potrzebne gdzieś w innym miejscu, do poważniejszych zagrożeń.
jeśli by były potrzebne to by pojechały
Na pewno nie ty…
Droga zablokowana, bo skuter wypadł z trasy…. BRAWO!!!!!!!
Ludzie co się dziwicie to tylko Trzemeszno 😉 chłopaki w straży siedzą i się nudzą a tak to chociaż wycieczkę sobie zrobili 😉
Trzemeszno, ok- niech jada ale po kija Gniezno?
Ludzie nie macie już co pisać. Tak to tylko. To na ale co zrobić
To tylko Tno
Kruchowo ładne naszywki z straży.
A śmigłowca nie wezwano…?dziwne….
Skuter wyleciał na pole i wyciekaly z niego płyny i to mogło być przyczyną wezwania aż 3 zastępów bo żeby te płyny się zaplily wystarczy jedną iskra a na świeżo scietym polu to równa się z dużym pożarem jedynie tak można sobie tłumaczyć wysłanie 3 zastępów
a jak ktos nurkuje i mu tlenu zabraknie to tez tyle strazy sie zjedzie ?
Ja bym na miejscu policji wysłał ten skuter na analizy czy jest to orginalna pojemjosc 49.9cm a nie gowniarze założył sobie cylindry od 80 i potem się dziwią ze nie opanuje pozdrawiam zastanówcie się nad tym co mowie
a jak przekrecali to niech placą za akcje !
Zajmijcie sie swoimi sprawami, skuter jest w 100% sprawny, nie byl nigdy przerabiany, zarejestrowany jest na pojemnosc 50 cm, do wypadku doszlo przez kamyszki na poboczu drogi przez co stracilem panowanie.
Zarejestrowany może na 50 bo taka pojemność istnieje w dokumentacji to poszło s co za plastikami siedzi to juz problem jakie kamyszki co ty gadasz jak by była orginalna 50 to byś dal do analizy boisz się ze się wyda i jeszcze zapłacisz mandat i nie dostaniesz odszkodowania taka jest prawda ciesz się ze nie naglasniam tej sprawy bo bym cię chlopaku zniszczył
nie tłumacz sie bo tylko winny sie tłumaczy…
a bujaj sie ….
hala
tłumaczy, jest agreysnwy w komentarzach czyli jednak słowa o tym ze ten skuter wcale nie taki „czysty” jak mówi właściciel musza być trochę prawdziwe.
Ja bym prosił osobę która pisała ten artykuł o zainteresowanie się ta sprawa bo może być to wielki artykuł nie bójmy się mówić o takich sprawach na moje osoba która jechała tym skuterem napewno jest świadoma odpowiedzialności jaka by mu groziła za przerobienie tego skutera czyli mandat wysokości 500zl i brak wypłaty odszkodowania wiec prosił bym o nagłośnienie tej sprawy a jak potrzebujesz pomocy napisz w komentarzu odezwę się do cb !!!
według prawa ten skuter nie powinien przekraczać prędkości 45 km a jeżeli przekracza to znaczy ze nie ma blokady czyli ingerencja osoby 3 musiała być ja bym ta sprawę naprawdę ruszył bo nie może tak być ze osoba sama z swojej winy odbierze kasę z ubezpieczenia i będzie chodzić dumne po ulicy
Jak kolega mówił zajmijcie się swoimi sprawami bo zalożę się że nie jeden z was ma coś na sumieniu.
dla mnie sprawa jasna trzeba to zglosic na policje i niech ona toczy dalej postepowanie bo dla mnie osoba jest winna przerabiajac ten skuter sam by sie nie przerobil ale dziwi mnie fakt ze to jeszcze nie jest opublikowane