Strona główna Sport i rekreacja Młodzieżowy turniej sołecki

Młodzieżowy turniej sołecki

2697
2

Na boisku w Bieślinie odbyły się rozgrywki w ramach II Młodzieżowego Turnieju Piłki Nożnej Sołectw. Wystąpiło 6 drużyn młodych adeptów tej dyscypliny. Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie oraz sołectwo Zieleń – Bieślin.

Zwycięzcą dzisiejszej edycji został WKS Kruchowo (Wakacyjny Klub Sportowy ). Zespół ten zaskoczył kibiców swoją skutecznością, biorąc szczególnie pod uwagę bardzo młody wiek niektórych zawodników. Dalsze miejsca zajęli:

2. Friends Team
3. Zieleń – Bieślin
4. Niewolno
5. Wymysłowo
6. WKS Wydartowo

Królem strzelców okazał się Maciej Orlikowski (Friends Team). Za najlepszego zawodnika turnieju uznano Kacpra Górnego (Zieleń – Bieślin), a za najlepszego bramkarza Jakuba Kubiaka (WKS Wydartowo).

Podsumowanie całego turnieju nastąpi za tydzień, po drugiej edycji rozgrywek w Niewolnie. Dzisiejsi zwycięzcy otrzymali puchary i statuetki ufundowane przez gospodarzy imprezy, sołectwo Zieleń – Bieślin. Wręczali je burmistrz Krzysztof Dereziński, przewodniczący RM Sławomir Peno, radny Ludwik Macioł oraz Jerzy Blejwas.

2 KOMENTARZE

  1. Czy ktoś mi powie dlaczego burmistrz Miasta jak jest posiedzenie komisji to jest nieobecny ale jak jest impreza to jest obecny na każdej i w każdej chwili. Natomiast sprawa szkół podstawowych, gimnazjów -przedszkoli -średnich -komisja to jest nie to co lubi- bo rada opozycja prasa-to mam pytanie do czego to doprowadzi nawet remondis go nie interesuje co go stworzył i narobił kłopotu a miało być tak pięknie- woda ścieki podatek od nieruchomości -VAT -czy to nie podlega art kk 131 nie dopełnienie obowiązków służbowych czy to obiecał nam w 2014 roku panie burmistrz Miasta to jest nie poważne traktowanie mieszkańców bardzo pan lubisz fotografowanie w obecności dzieci gdyż on nie mają pojęcia o pana postępowaniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj