Strona główna Różne Młody trzemesznianin bramkarzem Warty Poznań

Młody trzemesznianin bramkarzem Warty Poznań

7054
4

Uczeń 6 klasy Szkoły Podstawowej nr 1, wychowanek MKS-u Trzemeszno, broni bramki Warty Poznań.

Janek Wasiłowski przygodę z piłką nożną zaczynał w trzemeszeńskim Międzyszkolnym Klubie Sportowym pod okiem Jacka Siwy. Miał wtedy 4 lata. Na początku 2021 roku trafił do Mieszka Gniezno, a już w sierpniu ub. roku do młodzików starszych Warty Poznań.

Mimo młodego wieku, mierzy już 175 cm, co jest z pewnością wielkim atutem na pozycji bramkarza. Jego trenerem jest Piotr Mydlikowski.

Janek już kilka razy powoływany był do kadry Wielkopolski. 8 marca na stadionie w Barcinie czeka go mecz z reprezentacją kujawsko-pomorskiego. Po nim, wraz z drużyną, wybiera się na do Małopolski na prestiżowy turniej Top Elite Cup.

Nie sposób nie zauważyć wielkiego wysiłku młodego piłkarza, ale też jego rodziców. Gra w Warcie wiąże się bowiem z dojazdami na treningi do Poznania.

fot. pro-turnieje.pl

4 KOMENTARZE

  1. Janek gratulacje! Rodzicom życzę sił i wytrwałości we wspieraniu syna, Jankowi dalszego rozwoju kariery. Niech w przyszłości świat podziwia piłkarza Jana pochodzącego z małego miasteczka Trzemeszna w Polsce.

  2. Gratulacje. Chłopak ma 12 lat , gra od 4 roku życia, sporą część życia poświęcił już na piłkę. Ma potencjał i fizyczny i psychiczny . Ciężka praca i poświęcenie doprowadziły go do takiego miejsca. Powodzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj