Strona główna Różne Manifestacja poparcia dla działań podjętych przez związki

Manifestacja poparcia dla działań podjętych przez związki

10544
37

Koleżanki i Koledzy! Organizacje Związkowe działające w Paroc Polska pragną poinformować, że 21 lutego 2019 r. odbędzie się manifestacja poparcia dla działań podjętych przez Związki Zawodowe w celu poprawy warunków płacy.

Wszyscy razem musimy wyrazić swoje niezadowolenie z powodu braku realizacji naszych postulatów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracowników i mieszkańców.

Miejsce spotkania parking naprzeciwko restauracji Steak House (Pietrak) godz. 14:10

Ze związkowym pozdrowieniem

Przewodniczący OPZZ Konfederacja Pracy Piotr Burczyński

Przewodniczący Solidarność 80 Jan Jakubowski

37 KOMENTARZE

 1. Zobaczymy, czy rodziną naprawdę zalezy na tym. Juz widzę, jak dzieci czy żony przyjdą… raczej przyjrzalbym się tym co z pracy będą uciekali zamiast iść na pikietę.

 2. Dyrekcja paroca to najchętniej by swym pracownikom dorobiła po dwie dłonie aby lepsza wydajność była a sobie 4 konta założyła Manifestujcie Protestujcie

  • Ambitny człowiek , taki który pewnie nie ma jeszcze swojej rodziny i pewnie mieszka u mamusi to sie nie dziwie ze nie jest ci źle , a jesśli ma to pewnie partnerka zarabia na rodzine a on pierdzi w stołek za nie wiele więcej niż minimalna krajowa i mu pasi ,a tak wogóle to ile pracujesz w paroc-u ??

   • Boli Cie d…, że nie narzeka jak Ty? taki mądry jesteś to znajdź sobie pracę na stanowisku specjalisty. Przypominam, że praca na produkcji to prace stricte fizyczna, myślałeś, że milionów się dorobisz?

 3. Janusz masz racje niech burak odda swoja podwyzke na cele charytatywne i niech pracuje na produkcji ciekawe dla czego sie nie podpisal nazwiskiem ze mu tak dobrze

 4. Galu Anonimie . Jesteś w związkach albo masz rodzine? Pewnie nie , ale jak podwyżkę dostaniesz i co ?To powiesz ze nie chcesz bo Ci wystarczy .

  • Dziwni ludzie , mogą mieć więcej a piszą że im dobrze , wydaje mi się że to wpis jakiegoś pseudo kierownika lub kogos z góry

 5. Jak chłop chodzil po pasach to byl idjota ze ma ciągniki rolnicze na kredyt a nie ma czym spłacić bo kaban 3,60 zł.JA CHŁOP POLSKI DAJE WAM BLOGOSŁAWIESTWO BO WIEM ŻE TEJ SPRAWY INACZEJ NIE ZAŁATWI TYLKO SIŁĄ I DUŻYM POPARCIEM -OBECNOŚCI.

 6. Pioter moze i dziwni ludzie, ale zwiazki ida u nas na zwarcie a kto ma inne zdanie od razu na forum jest szczuty. Nie dizwota, że nie wrzucają komentarzy pod nazwiskiem. Kozacy co ich krytykują, tez walą anonimy. No, ale im wolno, bo ONI w słusznej sprawie.
  A ja sie glosno pytam – jak sie nazywał system, który dawał wszsytkim po równo? Ponad 20 lat zasuwam i zdaniem niektórych mam dostać tyle samo koleś pracujący 4 lata. Niech ma, ale jakoś sensownie.

 7. Ten anonim jest z biura tam mało nie mają więc takie farmazony pisze ,a może był kiepski z matmy i liczyć nie potrafi .Kolego obowiązkowo korepetycje wskazane u Ciebie

 8. Walczmy wszystko drożeje a nasze wynagrodzenia w miejscu stoją anonim to jak masz tak dużo to biednym daj ,może kiedyś będziesz w pogrzebie jak liczyć nie umiesz to i tobie ktoś pomoże.

 9. Walczmy wszystko drożeje a nasze wynagrodzenia w miejscu stoją anonim to jak masz tak dużo to biednym daj ,może kiedyś będziesz w potrzebie jak liczyć nie umiesz to i tobie ktoś pomoże.

 10. Jak się komuś nie podoba ta praca to zawsze może zmienić zakład pracy. Przy obecnej sytuacji na rynku pracy na pewno znajdziecie inne zatrudnienie…
  Z innej beczki: czy załoga już zapomniała jak poprzednio związki wywalczyły dla nich poprawę warunków? O mało co przewodniczącego by zlinczowali. Nadal wierzycie związkom? Oni chcą sobie byt poprawić nie pracownikom.

  • Kolega potrzebuje ludzi na budowę. Na pewno będzie Cię stać na etui. Chętny?
   Jeśli pracując w Parocu nie stać Cię na „etui” to po co jeszcze tam siedzisz?

 11. Moj ty paroc-u czy dasz mi podwyzke w tym roku , czy jak zawsze potraktujesz nasz jak byśmy pracowali w łagrze , 800 zł do pensji 5 zł do godziny i zadowolone sa nasze rodziny , panie M stoisz twardo jak po wiagrze ale i tak zmiekniesz i bedziesz jak bez wiatru żagle , ogon bedziesz mial podkulony minę cienką bo zrozumiesz ze nie zmiekną

 12. Niedługo to wasze wypłaty zrownaja sie z minimalna krajowa, bo ona rosnie a wy stoicie w miejscu. Brac rodziny ,pikietowac, w ostatecznosci strajk na całego 800zł przy obecnych cenach I odebraniu jubileuszowej kasy to I tak zadne cudy. Mlodzi maja tyle na starcie co inni po np.10 latach – powinien byc chyba inny system wynagrodzen. Wyplaty 2000-2600 rzeczywiscie szalenstwo juz 6-go po oplaceniu rachunkow nie wiadomo jak zyc.

 13. Sprawa wydaje sìę prosta jeżeli na pakiecie nie pojawi się 200 300 osób to koniec koniec i tyle jeżeli będzie 150 to negocjacje jeżeli 50 to pozostaje prosić o litość i najniższą krajową

 14. Ta wypłata to idzie na rachunki i życie a co dopiero pomyśleć o nowym telefonie ,wakacjach itp. Młody pracownik dostaje tyle co stary pracownik .Zarząd powinien być za ludźmi i pomyśleć ,że nie majac pracowników nie będzie firmy .Na podstawy człowiek nie ma a co dopiero marzyć, żeby coś sobie kupić .

 15. Dzień dobry,
  X1 ma rację- wszystko zależy od liczby protestujących. Szansą jest udział mieszkańców- ale ci przyjdą, jeśli o nich nie zapomnicie i równie stanowczo jak podwyżek, domagać się będziecie ograniczenia trujących emisji, rujnujących w równym stopniu zdrowie Wasze i Trzemesznian.
  Termin-rozumiem chęć „złapania” wychodzących z I zmiany- chyba jednak niezbyt fortunny: skutecznie ograniczacie możliwość udziału pracowników II zmiany-nie każdy ma tyle odwagi, by protestować w czasie pracy i narażać się na ewentualne, bardzo negatywne konsekwencje. Poza tym większość mieszkańców w tym czasie pracuje…
  Chyba lepsza i bezpieczniejsza-bez narażania się na zarzuty strat Paroca- byłaby np sobota w południe. Wtedy łatwiej i o pracowników, i mieszkańców. Gdyby jeszcze była ładna pogoda, frekwencja powiększyłaby się o spacerowiczów, rowerzystów, biegaczy i rolkarzy…
  Wspieram i pozdrawiam
  TDi

   • Drogi Q
    „biurowi” i tak nie przyjdą, poza tym nie oni podejmują decyzje.
    A zarząd i tak wszystko będzie wiedział, czy przyjdzie 10 czy 300 osób-nawet jak pikieta będzie w niedzielę, po wieczornej mszy-bo przyśle szpiegów.
    Pozdrawiam
    TDi

 16. Kiedyś praca w PAROC była niejako prestiżowa, wszyscy wokoło wiedzieli, że praca tutaj daje stabilność, zarobki były godne, a chętnych do pracy było na pęczki…. dziś wartość marki PAROC nie istnieje… Jak można było doprowadzić do takiej sytuacji, że z szanowanej firmy dziś pozostało tylko wspomnienie… Drogi Zarządzie Firmy PAROC nie tędy droga… Każda firma musi wiedzieć, ze jej fundamentem są pracownicy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here