Strona główna Sport i rekreacja Mamy najlepsze siatkarki w powiecie

Mamy najlepsze siatkarki w powiecie

2268
18

W ubiegły czwartek reprezentantki Gimnazjum w Trzemesznie udały się do Kruchowa, aby wziąć udział w finałach Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego w piłce siatkowej. Siatkarskie spotkania odbyły się w hali sportowej miejscowej Szkoły Podstawowej im. Powstania Wielkopolskiego.

Do zawodów przystąpiły cztery szkoły – zwycięzcy rejonów, na jakie podzielony jest powiat gnieźnieński w rywalizacji dotyczącej gier zespołowych. Po pasjonujących pojedynkach trzemesznianki pozostawiły w pokonanym polu koleżanki z Kiszkowa, Czerniejewa oraz Gniezna. Zdobywając mistrzowski tytuł, otrzymały prawo do reprezentowania powiatu gnieźnieńskiego w zawodach rejonu Poznań Teren Wschód, które odbędą się wkrótce we Wrześni.

Nasze zawodniczki zapewniły sobie udział w finałach powiatowych po tym, jak pewnie pokonały rówieśniczki z trzemeszeńskiej „Jedynki”, Kruchowa i Trzemżala w zawodach gminnych, które miały miejsce 19 stycznia b.r. roku w hali OSiR w Trzemesznie.

22 stycznia na swoją korzyść rozstrzygnęły natomiast pojedynki z dziewczętami ze szkół należących do naszego rejonu – Łubowa i Szczytnik Duchownych. Gospodarzem tego etapu rozgrywek była Szkoła Podstawowa w Kruchowie.

Warto wspomnieć, iż wszystkie reprezentantki trzemeszeńskiego gimnazjum szlifują swoje umiejętności siatkarskie w Międzyszkolnym Klubie Sportowym pod okiem Justyny Stankowskiej.

WYNIKI MISTRZOSTW POWIATU – MECZE Z UDZIAŁEM TRZEMESZNA:

Gimnazjum Trzemeszno – SP Kiszkowo 2:1 (21:25, 25:12, 15:11)
Gimnazjum Trzemeszno – SP nr 7 Gniezno 2:0 (25:16, 25:4)
Gimnazjum Trzemeszno – SP Czerniejewo 2:0 (25:13, 25:16)

I. Gimnazjum Trzemeszno
II. SP Kiszkowo
III. SP Czerniejewo
IV. SP nr 7 Gniezno

Nasza drużyna – Julia Stablewska, Klaudia Lisiecka, Zuzanna Balcerzak, Zofia Wojtaszewska, Julia Schillak, Karolina Baczyńska, Karolina Jankowska, Karolina Kasprzyk, Zuzanna Pruszak i Julia Guzik.

(Gimnazjum w Trzemesznie)

18 KOMENTARZE

 1. Dlaczego nikt z Gimnazjum czy MKS nie informuje o imprezach
  sportowych i nie tylko? Kibiców by nie zabrakło a tak dusicie się we własnym sosie. Jest Facebook, jest info tylko informacji nie ma. Panie Kupś czyżby p. Burmistrz nie życzył sobie?

 2. Taka duma szkoły I Bóg wie kogo że o wnuczce tu dopiero napisali, Przeczytałam i zobaczyłam ją na zdjęciu jako sportowczynię.

  • A co ma do tego Bóg????Dziewczyny grają dobrze , bo trenują ich dobrzy nauczyciele i tyle w temacie! Gratulacje dla Was dziewczyny!!!

 3. Jak babcia może nie wiedzieć że ma taką wysportowana wnuczkę bo ja o moich wnukach wiem wszystko,chyba babcia nie ma dobrych relacji z wnuczką…

 4. Super dziewczyny wielkie brawa dla Was a babcia która nie wiedziała ze ma tak wspaniałą wnuczke to nie babcia ,ja mam wnuki ale wiem czym sie interesują …..

 5. Dajcie babci spokój, zero informacji, chwalicie dziewczyny dopiero jak wywalczyły swój sukces.
  Wielkie brawa KLAUDIA ciężko pracujesz.

 6. Brawo dla wszystkich dziewczyn , wszystkie ciężko pracują na swój sukces i na sukces całej drużyny pod okiem świetnej pani trener dziewczyny tak dalej powodzenia , Zośka jesteśmy z Ciebie dumni!!!😗

 7. To prawda liczy sie zespół, ale bez Julki ta drużyna takiego sukcesu by nie osiągnęła, siła ognia w ataku, piękne spokojne przyjęcie, rozegranie i jej wielki atut zagra, brawo Jula. Takich 6-7 dziewczyn i można podbijać Polskę.

 8. Chodziłam to tego gimnazjum i też miałyśmy mistrzostwo powiatu! Czesto zawodniczki MKS broniły tego tytułu skutecznie. Brawo dla Dziewczyn i wychwalanej Julki, ktora bez dobrej wystawy nie mialaby dobrego ataku.
  Gratuluję wszystkim.
  Pozdrawiam serdecznie Panie S.

 9. Zgadzam się z Magdą. Nie znam Julki, ale oby nie miała takiego ego, jak jej bliscy, bo daleko nie zajdzie. W sporcie liczy sie pokora!!!
  Życzę Dziewczynom samych sukcesów i zdrowia a Panią Justynę serdecznie pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj