Strona główna Sport i rekreacja Latawce nad SP nr 1

Latawce nad SP nr 1

1530
11

Niebo nad boiskiem Szkoły Podstawowej nr 1 w Trzemesznie wypełniło się dziś kolorowymi latawcami. Wszystko z okazji „Święta Latawca”, zorganizowanego przez Dom Kultury.

Po godzinnej paradzie, komisja konkursowa wyłoniła najpiękniejsze, własnoręcznie wykonane latawce i nagrodziła ich autorów. Pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki.

Wydarzenie zakończył posiłek – były kiełbaski z ogniska oraz herbata.

11 KOMENTARZE

 1. Supcio impreza rodzinna .Fajnie że za rok też będzie może zatrudnię się w Domu Kultury żeby dzieci wygrały.

  • Jeśli dziecko do produkcji latawce nie włoży całego serca, jak robione to było na zajęciach zorganizowanych przez Pana Marcelego w środę i czwartek to twoje zatrudnienie w DK nie ma większego sensu.
   Najłatwiej jest negować wszystko, a może czasami należy nauczyć się przegrywać?

 2. Pan Marceli to Artysta i Talent oraz Skromność. Szkoły powinny go zatrudniać do prowadzenia kółek zainteresowań. Takie możliwości tego Pana są niewykorzystane.
  Szacun dla Domu Kultury.
  Pozdrawiam współorganizatora Pana Deliktę i Panią koordynatorkę Monikę.
  CAła trójka przy tej sobocie napracowała się jak woły robocze!!!!

 3. Były lepsze latawce ale uklady muszą być wykorzystane wszędzie po co konkurs jak już prędzej było wiadomo kto wygra .Nawet jedno dziecko powiedziało głośno że jego latawiec wygra i o czym tu dyskutować .Każde dziecko wykonało latawiec tak jak potrafiło i po co ten konkurs .

  • Piękne latawce, cudowna impreza dla tych co potrafią się cieszyć swoim towarzystwem, słońcem, kiełbaską z ogniska z chlebem i keczupem. Jaka frajda z trzymania „kija” nad ogniskiem!!!!!
   Wspaniały relaks na świeżym powietrzu. Były same radosne twarze.
   Wszyscy otrzymali drobne upominki.

 4. Czy w tak malej miejscowosci dziwi Cię rodzicu, że w takich inicjatywach uczestniczą dzieci pracowników lub ich rodzin?
  Co się stało? Twoje dziecko nie dostało nagrody a powinno? Bo Tobie się tak wydaje? Czy po prostu sie należy?

  To byla wspaniala akcja, zarowno dla dzieciakow jak i zapewne rodziców. Już sam fakt, że ktoś na to wpadł i zorganizował w taki świetny sposób, powinien cieszyć. To nie zawody tylko dobra zabawa i fajnie spedzony rodzinnie czas(największe wartości).

  Natomiast nie ma nic gorszego niż głupi rodzic, którego niespełnione ambicje każą pisac takie idiotyzmy jak powyżej.

  Żałosne.

 5. Nie było waśni rodziców. Wszyscy zachwyceni ,oprócz jednej bardzo skrzywdzonej osoby, co aż zapragnęła pracować w domu kultury, by wyrównać rachunek wyrządzonej jej krzywdy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj