Strona główna Różne Krzysztof Kaczmarek komendantem policji w Trzemesznie

Krzysztof Kaczmarek komendantem policji w Trzemesznie

2363
13

Mieszkańcy Trzemeszna przyzwyczaili się już do osoby starszego aspiranta Krzysztofa Kaczmarka, jako szefa miejscowych stróżów prawa. Do tej pory był on jednak pełniącym obowiązki komendanta.

Wczoraj nastąpiło oficjalne wprowadzenie na urząd. Komendant Powiatowy Policji w Gnieźnie, młodszy inspektor Przemysław Kozanecki wręczył K. Kaczmarkowi rozkaz o mianowaniu.

Przy tej samej okazji rozkaz o mianowaniu na stanowisko kierownika rewiru dzielnicowych otrzymał starszy aspirant Tomasz Niewiadomski.

Uroczystość odbyła się w trzemeszeńskim komisariacie. Obecny był I zastępca Komendanta Powiatowego Policji nadkomisarz Sławomir Sikorski i załoga komisariatu. Władze samorządowe reprezentował burmistrz Krzysztof Dereziński.

P. Kozanecki podkreślił, że wysoko ocenia dotychczasową służbę K. Kaczmarka jako pełniącego obowiązki komendanta.

13 KOMENTARZE

  1. Czy zdjęcia są z wczorajszego mianowania Krzysztofa Kaczmarka? Bo na zdjęciu widzę Komendanta Powiatowego Policji Przemysława Kozaneckiego… a w artykule jest napisane, że obecny był I zastępca Komendanta Sławomir Sikorski, ale na zdjęciach go nie widzę….

  2. Tylko co z tego ma zwykły Obywatel.Ma się zachwycać dystyngowanym wyglądem Pana Policjanta!!!Czy się coś zmnieni w Trzemesznie skoro musi krążyć Straż…DOSKONALE SKROJONE GARNITURY I OCZYWIŚCIE PAN BURMISTRZ CHYBA NIEMAJĄ NIC LEPSZEGO DO ROBOTY „NIEMA JAK AWANSE” ,przymieramy nudą tu sie nic nie dzieje w tej Gminie.TU NIE MA PERSPEKTYW DLA MŁODEGO POKOLENIA,CO TA MŁODZIEŻ MA ZE SOBĄ ROBIĆ.GDZIE JEST TEN AQUAPARK…CZY MY JUŻ NA ZAWSZE BĘDZIEMY „MIASTEM SYPIALNIĄ”????

    • Wpierw trzeba Dyzia, Jankowskiego, im podobnych urzędników i radnych od możliwości decydowania (oraz od koryt odwalić). Potem nie dopuścić podobnych im do urzędów i znacząco zmniejszyć koryto.

  3. Na stronie urzędu 20 podziękowań za udział w wielkiej orkiestrze 2018 a o pomocy osp trzemeszno ani słowa… Będzie siara bo Owsiak i Pawlak podpisali umowę o współpracy między wośp i osp …

  4. Oni sie nadaja jedynie uczciwym ludzia napsuc nerwow mandaty dla kazdego i za wszystko od samego rana. Goncy mandatowi !! Bez watpienia na powazkach beda pochowani Ci niezlomni heroiczni bohaterowie walki z naduzyciami na skale swiatowa pod Piekusiem!!

    • Naucz się pisać w języku polskim, a potem dopiero komentuj. A jeśli chodzi o karanie mandatami to jeśli popełniasz wykroczenie/a dostajesz mandat LUB pouczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj