Strona główna Różne Kreatywne warsztaty ws. przebudowy dworca PKP

Kreatywne warsztaty ws. przebudowy dworca PKP

1516
12

Polskie Koleje Państwowe S.A. oraz burmistrz Trzemeszna Krzysztof Dereziński zapraszają na warsztaty kreatywne, dotyczące przebudowy dworca PKP w Trzemesznie. Jak można przeczytać w zaproszeniu, jest to pierwszy etap konsultacji społecznych, jeszcze przed rozpoczęciem prac projektowych.

Podczas spotkania określone zostają jedynie ramy funkcjonalno – użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi.

Spotkanie odbędzie się już jutro – 4 lipca – o godzinie 18:00 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. Trzemeszeński dworzec znalazł się wśród sześciu tego typu obiektów przeznaczonych do przebudowy. Bliższe informacje zawarte są |TUTAJ|.


_______________________________________________________________________
Materiały partnerów:

12 KOMENTARZE

 1. To zlikwidowano szkołę zawodową z warsztatami a teraz kreatywny burmistrz będzie robić kreatywne warsztaty ;)) to jest Trzemeszno

  • Warsztaty zostały narzucone przez PKP, gmina tylko się do nich przyłączyła. Wyciąganie wniosków przez burmistrza to chyba jednak zbyt daleko idące wnioski…

 2. Wychodząc z holu dworca na perony tuż drzwiami napotykamy studzienkę pokrytą skorodowaną(częściowo dziurawą) blachą.Czy tego nikt nie widzi?

 3. Konsultacje społeczne, to jest tak sztuczne sformułowanie z ust Burmistrzów i dyktowane presją, że nie wierzę w ich jakość …

  Chociaż już powinniśmy poznać jak wypadły konsultacje w sprawie Mieszkania + , jakie jest zainteresowanie mieszkańców, oraz jakie wnioski wyciągnęła władza odnośnie tego projektu – bądź co bądź zwiększenia infrastruktury mieszkaniowej naszego miasta ?

 4. co Wy tam chcecie przebudowywac ???

  – niech ktos sobie pojdzie na dworzec np w sobote kiedy pada po 18:00 i sprobuje sie schowac przed deszczem jak juz zamykaja na klucz te stare kazamachy to po rewitalizacji juz calkiem zamkną !!!

  Panie Burmistrzu zeby ludzie musieli w deszcz i snieg stac bez dachu nad glowa i marznac to WSTYD jeden jak i drugi jezdza cieplutkimi samochodami z klimką (kilometrówke sobie pewnie liczą z kasy gminnej)
  to i o wyborców dojezdzajacych do pracy sie nei martiwa
  Gdyby im tak gacie zmoczylo w trasie do pray to by moze cos zrobili

  cwaniaki za dyche … teraz nagle sobie o placach i dworcach przypominaja !!!

  • Tylko na co te pytania jak tam za dużo możliwości to nie ma. Budynek jest zabytkowy więc w grę wejdzie zapewne tylko odświeżenie z zewnątrz, a w środku nic wielkiego poza poczekalnią, kasą i jakimś sklepikiem się nie zrobi bo nie ma to najmniejszego sensu.

   • pytanie jak najbardziej trafne przed wyborami – trafi na podatny grunt szkoda ze jeszcze panowie burmistrzowie nie zapytali o bazylike, o browar i wiele innych zabytkow ktore do urzedu nie naleza 🙂

 5. Najpierw zalozyc chodnik do dworca a pozniej sie brac za reszte prac. jak on wyglada to chyba jeszcze przedwojenny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj