Strona główna Różne Konkurs na najpiękniejszą szopkę

Konkurs na najpiękniejszą szopkę

1775
13

Dom Kultury w Trzemesznie ogłosił kolejny konkurs, tym razem na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.

Zabawa skierowana jest do dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy. Najwyżej ocenione prace w każdej z 4 kategorii wiekowych (przedszkola, kl. I-IV, kl. V-VIII, szkoły ponadpodstawowe) zostaną nagrodzone.

Stajenka betlejemska może zostać wykonana dowolną techniką, a do siedziby DK należy dostarczyć ją (podpisaną) najpóźniej do 16 grudnia, do godziny 16:00.

Jury przy ocenie prac zwracać będzie uwagę na technikę, pomysłowość oraz ogólne zdolności manualne.

Prace mogą być wykonywane zarówno indywidualnie jak i zbiorowo. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20 grudnia o godzinie 16:00.

W razie pytań i wątpliwości, kontakt do organizatora:

tel.61 41 54 380, domkultury@dktrzemeszno.net

13 KOMENTARZE

  1. szopka to jest w Gminie i urzedzie ! za to powinni dawac tez nagrode a przeproaszam byly juz podwyzki wyplat do 15 tysia i dodatki – nie bylo tematu

    • W środę dowiedzieliśmy się, że podwyżki były a my o fakcie niewiedzieliśmy – dwie podwyżki w ciągu roku. Jedna z powodu inflacji a pierwsza z powodu motywacji. Burmistrz powiedział: „od urzędnika zarabiającego 3800 niczego wymagać niemoże.”. W roku przyszłym – mamy pozyskać środki o które nieopłacało się nawet wnioskować i to z podążającą inflacją. Dróg nieodrestaurujemy – bo tego roku to poczyniliśmy. Parabanki złożyły nam ofertę swoich usług – – wypadałoby z okazji skorzystać. Jankiel w mieście działa już sam.

  2. Od dziś można nazwać każdego mordercą bez podnoszenia żadnej konsekwencji!!!!! Tak bynajmniej wynika z wyroku sądu.
    Takie oto mamy w Polsce sądy, który umorzył sprawę celebrytki z towarzystwa platformy niejakiej kurdej-szatan , która nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy bronili naszej granicy państwa, mordercami.

    Co myślicie o takim wyroku?

    Ciekawe czy umorzą sprawę pijaka Stuhra, który po pijaku potrącił motocyklistę, uciekał z miejsca zdarzenia oraz standardowo a tego towarzystwa kłamał jak z nut twierdząc, że nie uciekał. Motocyklista posiadał kamerę, która wszystko nagrała. I co sąd na to? Stwierdzi, że jego pijaństwo to wyraz artystyczny czy jeszcze coś głupszego wymyślą aby tylko kastę uratować przed karą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj