Strona główna Różne Konkurs na logo GKRPA

Konkurs na logo GKRPA

2877
17
fot. ilustracyjne / Unsplash
fot. ilustracyjne / Unsplash

Nagrodę w wysokości 1000 złotych otrzyma zwycięzca konkursu na logo Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Konkurs ogłosił burmistrz Krzysztof Dereziński, natomiast jury będzie się składać z członków GKRPA.

Jak informują przedstawiciela Urzędu Miejskiego, celem konkursu jest wyłonienie najlepszego znaku graficznego – loga, charakteryzującego się wysokim poziomem artystycznym, który będzie miał zastosowanie do celów promocyjnych i identyfikacyjnych Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzemesznie na wszelakich polach eksploatacji.

Prace można przesyłać pocztą lub składać osobiście w biurze podawczym urzędu.

Szczegóły konkursu, w tym regulamin, dostępne są |TUTAJ|.

17 KOMENTARZE

 1. ja bym dal przekreslone auto seat i napi ” piłes to nie jedz chyba ze jestes … ” ale to niektorzy by mogli zlosliwie moja prace odrzucic.

   • Obcięli to wszystkim ludziom status życiowy, materialny i godność Ty pisowski pachołku.
    Ludziom plują w twarz chamy przy korycie, a tacy pożyteczni idioci jak Ty jeszcze ich bronią.
    Wyjdź stąd.

    • Ty tuskowy trolu, chyba sobie jaja robisz . Ze peło ludzie nie mieli nic ,chyba że lewactwo. Wystarczy się rozejrzeć w koło ile powstało nowych prywatnych budynków i ile samochód przybyło .

    • Stary człowieku, widać prawdziwość tego stwierdzenia, że po wyjściu z niewoli muszą przeminąć przynajmniej trzy pokolenia, by narodziło się pokolenie ludzi prawdziwie wolnych i tak myślących. O ile po drodze przez pustynię nie wpadnie się pod inną niewolę. Widać też wyraźnie, że mądrość nie ma nic wspólnego z wiekiem!

 2. Rondo a nanim Pan burmistrz i jego „zastępca”, kuchnia polowa i promotor gminy podający Jednemu żymórki a drugiemu derce z najnowszego zestawu kuchni miejsko wiejskiej – tej za środki pozyskane z projektu „przeciwdziałaniu wykluczonym cyfrowo”. Te 115 tysiączków dla wc burmistrza to takie tylko palec w d… – nieistotne, przy okazji.W tle winien pojawić się budynek magistratu. W okół ronda niech jedzie tramwaj, drezyna i dorożka a za nią gościu na rowerku. Kochani graficy – upiększcie ten mój projekt, nanieście go na papier – a ja podzielę się nagrodą pół na pół.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj