Strona główna Na sygnale Kolizja z udziałem nietrzeźwego motorowerzysty

Kolizja z udziałem nietrzeźwego motorowerzysty

3070
7

Wczoraj – przed godziną 15 – na łuku drogi w Bieślinie doszło do kolizji. Kierujący motorowerem Romet, w trakcie manewru wymijania, najechał na bok Audi A4.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe oraz policję. Decyzją ratowników medycznych kierujący jednośladem (około 30-letni mieszkaniec gminy Witkowo) został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie.

Jak poinformowała nas Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń i tego samego dnia opuścił lecznicę. Był pijany – badanie wykazało ponad 2,4 promila alkoholu w jego organizmie.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Trzemesznie.

fot. KPP w Gnieźnie

7 KOMENTARZE

   • Czytam ten artykuł raz jeszcze i jakoś nie potrafię tam znaleźć informacji, z której wynikałoby, że pozwolono mu odjechać. Burmistrza miał do domu zawieź strażak.
    Masz rację. Akcja nieudolna pod względem pociągnięcia do odpowiedzialności za potencjalną jazdę po pijaku. Na miejsce powinna być wezwana policja, która powinna zbadać świętującego włodarza tamtejszej gminy. Wiadomo jak to jest w takich lokalnych społecznościach. Ręka rękę myje. Uwierzyć, że strażacy (dorosłe chłopy) świętowali otrzymanie nowego wozu strażackiego przy oranżadzie i paluszkach to tak jak uwierzyć, że przy drodze w Lulkowie stoją dziewice wynajęte do przeprowadzenia analizy natężenia ruchu na tym odcinku drogi.
    Każdy pijak na drodze do potencjalny zabójca. Kto broni tego typu patologiczne postawy jest współodpowiedzialny za tragedie niewinnych ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here