Strona główna Na sygnale Kolejny wypadek na DK15

Kolejny wypadek na DK15

1242
8

Kilka godzin temu informowaliśmy o wypadku na DK nr 15 w Cytrynowie. Przed godziną 11, na tej samej drodze w Lulkowie, zderzyły się dwa samochody – volkswagen i ford z przyczepką.

Żadna z osób podróżujących pojazdami nie wymagała hospitalizacji. Uczestnicy kolizji zostali przebadani na miejscu.

Nieoficjalnie wiadomo, że volkswagen skręcał z DK nr 15 w lewo. Wymusił pierwszeństwo nadjeżdżającemu fordowi, w wyniku czego doszło do zderzenia.

Na miejscu pracowali strażacy z Trzemeszna i Gniezna, ratownicy medyczni z trzemeszeńskiej podstacji oraz policjanci.

8 KOMENTARZE

 1. Chamstwo się szerzy, zajeżdżanie, wymuszanie, łamanie nagminne przepisów oraz kompletny brak wyobraźni. Wielce prawdopodobne, że i tym razem o to chodziło, choć upał też robi swoje. Otrząśnijcie się kierowcy, którym wydaje się, ze wolno wam wiecej, a może wszystko!

 2. ludzie tak jezdzic zaczeli ze j azacieram rece co 4 dni uto schodzi zapotrzebowanie spore bo duzo teraz kolizji w tym trzemesznie

 3. Pechowa ta droga na odcinku Lulkowo. Warto aby ksiądz ją poświęcił. Ostatnio dużo wypadków i kolizji tam jest coraz częściej.

  • Panienki rozpraszają uwagę. Nawet nie kierowcy zerkają najpierw czy są tam, a jak są- to jak prezentują. A trzeba przyznać,że czasem pięknie wyglądają.

 4. Przepisy są g warte dlatego tak się dzieje !
  KARAĆ, KARAĆ, JESZCZE RAZ KARAĆ ! NIE 500 ZŁ TYLKO 5000 TYŚ ZA SPOWODOWANIE WYPADKU, TO SIĘ NAUCZĄ JEŹDZIĆ !!! TRZY RAZY POMYŚLI ZANIM COŚ ZROBI. I JESZCZE JEDNO ZABRAĆ PRAWKO NA 6 MIESIĄCE TEMU CO ZAWINIŁ ! A TEMU CO ZABIŁ, TO ZABRAĆ NA STAŁE I 500 000 TYŚ ZŁ KARY DLA RODZINY POSZKODOWANEJ A JAK NIE MA TO 25 LAT CIĘŻKICH PRZYMUSOWYCH ROBÓT !!!

  • 5000 tys = 5000000 = 5 milionów zł
   500 000 tys = 500000000 = 500 milionów zł

   Takie kary to jeszcze by jego prapraprapraprawnukowie spłacali!

 5. Wszyscy zwalaja na panienki,a to nie one sa za ta kierownica.Moja propozycja jest taka zeby w koncu kierowcy poszli po rozum do głowy i bardziej skupili sie na drodze .

 6. Wszyscy zwalaja na panienki,a to nie one sa za ta kierownica.Moja propozycja jest taka zeby w koncu kierowcy poszli po rozum do głowy i bardziej skupili sie na drodze .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj