Strona główna Kultura Kolejne warsztaty Fundacji „Nasza Wieś”

Kolejne warsztaty Fundacji „Nasza Wieś”

2399
2

Tradycyjnych metod wyplatania koszyków i innych użytecznych przedmiotów z wikliny uczyły się panie na warsztatach zorganizowanych przez Fundację „Nasza Wieś”. Powstały koszyczki, wianki i osłonki na doniczki.

W tajniki wyplatania z naturalnej wikliny wprowadziła zainteresowane Ewa Świątkowska – Papińska z firmy „Polskie Plecionkarstwo”.

W zajęciach, które odbywały się w pomieszczeniach „Domu Seniora +” brało udział 20 pań. Fundacja otrzymała na nie dofinansowanie z Samorządu Województwa Wielkopolskiego z projektu „Wielkopolska – rękodzieło naszego regionu”.

W ramach tego samego zadania odbyły się już zajęcia z decoupage, planowane są jeszcze wyjazdowe warsztaty z rzeźbiarstwa.

2 KOMENTARZE

  1. Jestem ciekawa czy którakolwiek z pań biorących udział w tych i innych warsztatach coś z tego umie zrobić a i widze te same osoby,powinny umieć niemalże wszystko.

  2. Warsztaty są super a zrobione własnoręcznie prace cieszą każdego kto chce trochę poznać tajniki ich wykonywania.Dziękuję za zaangażowanie w organizację tych i innych warsztatów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj