Strona główna Różne Kolejne bezpłatne badanie mammograficzne

Kolejne bezpłatne badanie mammograficzne

1193
0

Jak już wcześniej pisaliśmy w dniu dzisiejszym do Trzemeszna zawitał mammobus wykonujący bezpłatne badania mammograficzne.  Osoby, które nie będą mogły skorzystać z tej usługi mają możliwość wykonania tego badania  również 19 sierpnia.

Firma LARGO, która prowadzi dzisiejsze badania profilaktyczne finansowane przez NFZ, odwiedzi Trzemeszno także 19 sierpnia. Podobnie jak w poprzedniej akcji odbywają się one ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, dla kobiet z przedziału wiekowego 50-69 lat i kobiety. Jak informuje firma diagnostyczna osoby, które wykonały badania dwa lata temu otrzymają na adres domowy imienne zaproszenie.

W celu uniknięcia kolejki konieczna jest wcześniejsza rejestracja, która prowadzona jest telefonicznie (wymagany PESEL) od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 16:00 pod numerem: 61 44 81 384.

plakat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Badania przeprowadzimy u Państwa jeszcze 19 sierpnia 2013 – zgodnie z umową telefoniczną.
Badania prowadzone są w godzinach: 9:00 -17:00.
Badania w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, dla kobiet z przedziału wiekowego 50-69 lat, finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia.
Wysyłamy pocztą imienne zaproszenia do Pań, które były badane dwa lata temu. Wysyłamy również zaproszenia do Pań, które jeszcze się nie badały a są z przedziału wiekowego 50-69 lat. Wyniki badań zostaną przesłane pocztą na adres domowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj