Strona główna Różne „Kijki i rower” z Trzemżala

„Kijki i rower” z Trzemżala

1443
4

Stowarzyszenie KGW „Razem” z Trzemżala, dofinansowane przez UMiG Trzemeszno, realizuje od 1 maja do 15 lipca projekt pt.”Kijki i rower – samo zdrowie”.

Podczas projektu, prowadzą  działania dotyczące promowania zdrowego stylu życia oraz profilaktyki w walce z nadwagą wśród kobiet wiejskich. Grupa 25 kobiet bierze udział w rajdach pieszych i rowerowych, które maja poprawić ich kondycję fizyczną, zmniejszyć nadwagę i poznać ciekawe miejsca gminy Trzemeszno.

Oprócz wędrówek po najbliższej okolicy, odwiedziły one Iławę –  miejscowość turystyczną na Mazurach – gdzie maszerując z kijkami  po wytyczonych ścieżkach, wokół jeziora Mały Jeziorak podziwiały okoliczne tereny i krajobrazy. Projekt miał również na celu zachęcenie kobiet do dbania o swoje zdrowie, jak i  zrzucenie zbędnych kilogramów, które przyczyniają się w efekcie do różnych chorób.

MIX - Trz-no,Trzemzal, Szydłowo-2013r. 002 MIX - Trz-no,Trzemzal, Szydłowo-2013r. 031 MIX - Trz-no,Trzemzal, Szydłowo-2013r. 045 MIX - Trz-no,Trzemzal, Szydłowo-2013r. 102 MIX - Trz-no,Trzemzal, Szydłowo-2013r. 143 MIX - Trz-no,Trzemzal, Szydłowo-2013r. 159 MIX - Trz-no,Trzemzal, Szydłowo-2013r. 164 MIX - Trz-no,Trzemzal, Szydłowo-2013r. 191

4 KOMENTARZE

  1. Brawo Panie !!!! Podziwiam,życzę wytrwałości. Zabierajcie ze sobą chłopów niech też im brzuchy pospadają!

  2. Świetnie Dziewczyny! Życzę wytrwałości! Swoją drogą, fajnie się ostatnio dzieje w naszej Gminie… Towarzystwo Pod Żaglami, BOLT, teraz Kijki i Rower. Widać, że nasza społeczność stawia na zdrowie i aktywny wypoczynek, oby pomysłów i zapału starczyło na długo. Tak trzymać!

    • Witam!! Cieszy mnie pozytywna ocena tego co robi Stow. KGW „Razem” z Trzemżala. Tak, stawiamy na zdrowie i to jest godne naśladowania nie tylko przez mieszkańców
      Gm.Trzemeszno.Przydałaby się ścieżka wokół jeziora trzemeszeńskiego,taka jak widać na zdjęciach, nieprawdaż???
      E.Mądra

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj