Strona główna Na sygnale Kierował pomimo sądowego zakazu i pod wpływem alkoholu

Kierował pomimo sądowego zakazu i pod wpływem alkoholu

3545
20

W minioną sobotę (24 lutego) – około godziny 1 w nocy – funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzemesznie otrzymali informację, iż kierujący osobowym seatem może poruszać się pod wpływem alkoholu.

Jak nas poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, 23-letniego mężczyznę zatrzymano w Miatach. Badanie alkomatem wykazało 0,6 promila w wydychanym powietrzu. Dodatkowo, mieszkaniec gminy Trzemeszno posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, wydany przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie.

Z uwagi na zły stan techniczny samochodu, seat został zabezpieczony na parkingu depozytowym.

23-latek odpowie teraz za złamanie sądowego zakazu, jak również kierowanie w stanie nietrzeźwości. Postępowanie prowadzą funkcjonariusze z KP w Trzemesznie.

20 KOMENTARZE

 1. Kierują mimo zakazu bo to imbecyle. A po dwa bo mogą. Bo kontrole są rzadkie. Ilu jest takich jak ten 23 latek? Dorosło nam pokolenie. Coraz więcej głupich bezrozumnych występków. A będzie tylko gorzej, jak taki przylepiony do smartfona dzisiejszy młodzik osiągnie ten wiek.

  • Głupoty wypisujesz. W latach 70-80 to co drugi jechał pod wpływem żeby nie powiedzieć że pijany. Tyle że kiedyś były inne samochody, inne prędkości a przede wszystkim było mniej samochodów. Co oczywiście nikogo nie usprawiedliwia. I jeszcze jedna różnica. Kiedyś za jazdę po alkoholu było „tylko” kolegium a dzisiaj jest to już przestępstwo. I bardzo dobrze. Oby na drogach było mniej kierujących pod wpływem nie tylko alkoholu.

  • Ilu ? Sprawdz prasówkę. Zobacz ile osób ginie idąc prawidłowo. Polska mentalność….. zawsze było nam bliżej do wschodu, niż zachodu.

  • Dokladnie tak. Zdjęcia tego przestępcy, dane. Społeczeństwo powinni się chronić przed tego typu ludźmi, ostrzegać. A nie ukrywać ich i dawać śmiesznej wysokości mandaty. Facet sobie sobie robi jak widać.

 2. Kolejny najlepszy kierowca co tam 0,6.promila. Brawo policja. Eliminować takich co zamiast rozumu mają sieczkę w głowie.

  • To rasowi debile. Rozumu nie znajdziesz. A takie ścierwo może potrącić kogoś niewinnego. Ze tez policja i prawo n robią porządku z takimi mendami.

  • Zamiast chronić społeczeństwo przed takimi to chronia jego wizerunek i dane. Policja to powinna patrolować przejścia dla pieszych tam to sie dopiero wyrabia. Dziury takie na ulicach co te wielkie auta robią w centrum
   ????

 3. – te 2 zarzuty ok, ale gdyby policja była mściwa i prokurator to można by dokleić jeszcze zagrożenie złym stanem pojazdu

  – ciezko bedzie wybronic tego pana najlepiej podpytac burmistrza jak … jesli to gniezno prowadzi to kto wie

  – tyle razy mowie nie jechac przez Miaty ! omijac ! to juz nie pierwsze zatrzymanie na tej drodze mogl jechac na zieleń i wykręcić

  • Czytając twoje wypociny, stwierdzam, że świat nie może wyglądać inaczej, mając na stanie takich „yntelugentuf” jak ty. Kiedyś wykopywałbys buraki na polu, dziś, q dobie internetu wydaje ci się, że jesteś mondry. Bo masz dostęp do wiedzy, której nie rozumiesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj