Strona główna Artykuł partnera Jesteś nowym typerem? Tego możesz nie wiedzieć o bonusach bukmacherskich!

Jesteś nowym typerem? Tego możesz nie wiedzieć o bonusach bukmacherskich!

776
0

Jednym z najczęściej wyszukiwanych przez graczy słów są „bonusy bukmacherskie”. To dzięki nim istnieje możliwość zwiększania sumy wygranych, ale i minimalizowania ryzyka. Nowi gracze mogą nie znać jednak pewnych niuansów związanych z tym pojęciem. Sprawdźmy więc, co dokładnie warto wiedzieć o bonusach i w jaki sposób je wybierać.

  • Bonusy i promocje – czym się różnią?

Wielu graczy zastanawia się, jaka jest różnica między promocjami i bonusami bukmacherskimi. W wielu przypadkach jest jednak… kosmetyczna. Obydwa pojęcia oznaczają po prostu dodatkowe korzyści dla graczy, oferowane zarówno dla nowych, jak i lojalnych klientów.

  • Każdy może liczyć na bonusy bukmacherskie

Jak wspomnieliśmy, na bonusy mogą liczyć zarówno nowi gracze, jak i lojalni, korzystający z oferty danego buka od dłuższego czasu. Sprawia to, że zawsze warto szukać ofert dla siebie, co można robić zarówno sprawdzając stroję buka, jak i różnego rodzaju serwisy partnerskie, zwłaszcza sportowe.

  • Bonusy mają swoje zasady

Każdy bonus ma zawsze pewne zasady, które trzeba wcześniej dokładnie sprawdzić i przeanalizować, czy kwalifikujemy się do skorzystania z danej propozycji. Oferta bez zasad? Taka nie istnieje, a jeśli chodzi o kryteria, które trzeba spełnić, to zazwyczaj obejmują one przede wszystkim czas obowiązywania i rodzaj zakładu, a także sumę, dla której się kwalifikuje. Dodatkowe reguły najlepiej sprawdzić ma stronie bukmachera, z którego oferty chcemy skorzystać.

  • Oferta tylko u legalnych bukmacherów

Nowi gracze muszą pamiętać, że obstawianie jest legalne tylko i wyłącznie wtedy, gdy odbywa się na stronie legalnego bukmachera. Co to oznacza? Oznacza to firmę, która spełniła szereg zasad i została dopuszczona do realizacji takiej działalności. Takich firm jest w Polsce wiele, a ich dokładną listę (wraz z danymi) można znaleźć na stronie Ministerstwa Finansów.

Tym samym trzeba też wskazać, jakie konsekwencje może mieć typowanie u nielegalnych buków. Generalnie jest to traktowane jako przestępstwo skarbowe, które podlega karze grzywny i konieczności zwrotu wygranych środków. Nie należy więc ryzykować i poleca się wyszukiwanie bonusów tylko u legalnych bukmacherów.

  • Bonusy bukmacherskie tylko dla dorosłych

W internecie łatwo natknąć się na stronę z zakładami lub taką, która je promuje. Warto jednak mieć na uwadze, że zarówno bonusy, jak i oczywiście same zakłady są wyłącznie dla osób pełnoletnich. Wynika to z faktu, że rejestrując się na stronie buka konieczne jest podanie swoich danych osobowych, które następnie są weryfikowane. Wszystko po to, aby do gry zostali dopuszczeni wyłącznie pełnoletni gracze. Typowanie to bowiem ryzyko.

  • Bonusy zmieniają się w czasie

W przypadku niektórych bukmacherów pewne bonusy są stałe. Pojawiają się też jednak zupełnie nowe, co wynika z faktu, że firmy te próbują tworzyć coraz to ciekawsze oferty i tym samym przyciągać graczy nowych, ale i zatrzymywać tych, którzy już korzystają z ich produktów. Co to oznacza dla nas jako typujących? Przede wszystkim to, że warto regularnie sprawdzać bonusy bukmacherskie, zwłaszcza w roku 2023, gdy firmy tak zaciekle walczą o klientów.

Bonusy bukmacherskie jak widać mają swoją specyfikę, z którą warto nieco bliżej się zapoznać. Trzeba także mieć na uwadze, że zakłady bukmacherskie to ryzyko i hazard. Stąd też potrzeba podchodzenia do nich w odpowiedzialny sposób.

Więcej na:

https://www.efortuna.pl/cms/lp/bonusy-bukmacherskie

artykuł partnera