Strona główna Kultura Jasełka w Wymysłowie

Jasełka w Wymysłowie

1476
7

Dzieci z przedszkola w Wymysłowie miały w czwartek okazję pokazać swoje umiejętności aktorskie. Przed licznie zgromadzoną widownią zaprezentowały bożonarodzeniowe jasełka.

Wśród publiczności, którą w największej liczbie stanowili rodzice, dziadkowie i najbliżsi przedszkolaków, zasiedli także przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Peno, wiceburmistrz Dariusz Jankowski, ksiądz prałat Piotr Kotowski, sołtys Wymysłowa Katarzyna Julkowska oraz radna Maria Sobieszak.

Gości przywitała dyrektor przedszkola Edyta Janasik. Po występach najmłodszych nadszedł czas na wzajemne składanie życzeń przez wszystkich uczestników uroczystości.

Jak przystało na czas przedświąteczny, nie zabrakło prezentów od gwiazdora, a także poczęstunku z tradycyjnymi, wigilijnymi daniami.

7 KOMENTARZE

  1. Super przedstawienie, przygotowane na wysokim poziomie. Dzieci sobie świetnie poradziły. I bardzo sie ucieszyły z wizyty Gwiazdora. 🙂

    A dania wigilijne przepyszne 🙂

  2. Cieszę się,że do dzieci przyszedł gwiazdor tak po naszemu.Uśmiechnięci goście świadczą,że przedstawienie się bardzo podobało.Gratuluję!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj