Strona główna Kultura Jasełka i Trzej Królowie

Jasełka i Trzej Królowie

4259
17

Dzisiaj przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana częściej świętem Trzech Króli. Z tej okazji, po mszy świętej o godzinie 10:00, dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 wystawiły jasełka. Po nich wyruszył z bazyliki barwny orszak.

Wiele osób przybrało głowy w złote korony, można było też zobaczyć najmłodszych jako anioły (dziewczynki) i pasterzy (chłopcy).

Dużym zainteresowaniem, szczególnie dzieci, cieszyła się żywa szopka ustawiona na placu przy kościele.

Uczniów do występów przygotowali nauczyciele – Hanna Choniej, Aneta Ochotna i Michał Stochliński.

17 KOMENTARZE

 1. Świetnie spędzony czas świetna zabawa dla najmłodszych i starszych miło spędzony czas teraz zamowie ferie dla dzieci w górach narty żeby dopełnić ten mile spędzony czas

   • Aaa no tak. Doktryna. Będziemy robić zgodnie z prawem jak my to rozumiemy. Czyli nie ma problemu? Co na to te wszystkie błyskawice? Gdzie Wasze oburzenie? Kiedy wyjdziecie na ulice polskich miast w marszu przeciwko molestowaniu?

    • wlasnie odnosnie molestowania ! dlaczego w kosciele przenosi sie z parafii do parafii a nie para jak innych ? przywroci sie praworzadnosc zgodnei z traktatem Lizbońskim ktory to ratyfikowal Kaczynski ŚP Lech i moze dopiero wtedy bedzie porzadek – poki co trwa sprzatanie po PISie – cierpliwowsci

     • I wszystko jasne. Są równi i równiejsi. Księży pozamykać a pozostałych lansować na biedne zbłąkane owce. Jakież to oczywiste. Pranie mózgów trwa w najlepsze.

     • Sprzątanie? Raczej grabież tego co jeszcze zostało. A twoja odpowiedź typowa dla lewactwa-byle co mówić i nie temat jak temat nie jest wygodny.

    • Cicho bo to GW mądrzy inaczej zaraz odpowiedzą ze kk jest więcej afer i co z tego.Te argumenty niektórych świadczą tylko o tym że z edukacja natychmiast trzeba coś zmienić.X kradnie ale Y więcej więc co z tego że X kradnie.Taka logika a raczej jej brak

   • Ojjj, algorytm w słowniku przypasował nie to słowo (nazwa ulicy). Widać jakie tematy wyszukujesz i można stwierdzić coś ty za jeden .Teraz sobie wyszukaj bar Różowa Ostryga .🤣

     • Jak w obronie różowej ostrygi, to całe peło będzie musiało tam się wybrać. Biedroń już się cieszy i myśli za kim by się tam ustawić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj