Strona główna Różne Informacja dla pasażerów pociągu POLREGIO

Informacja dla pasażerów pociągu POLREGIO

6245
6

Gnieźnieński sanepid, w związku z informacją PSSE w Mogilnie, informuje, iż w dniu 17 września b.r. pociągiem POLREGIO relacji Poznań – Toruń (wyjazd z Poznania 13:48) podróżowała osoba, u której dwa dni później potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Sanepid zwraca się do podróżujących ww. pociągiem, aby w przypadku wystąpienia niepokojących objawów (do dnia 27 września) zgłaszały się do swoich lekarzy POZ.

Osoba zakażona nie posiadała miejscówki i nie potrafi wskazać gdzie zajmowała miejsce. Powyższe nie dotyczy wsiadających do pociągu w Mogilnie.

PSSE w Gnieźnie, fot. POLREGIO

6 KOMENTARZE

  1. Skoro jest podejrzenie u takiego delikwenta to powinien mieć kwartannę do póki jeszcze nie ma wyników. I myślicie że ktoś się przyzna? Nie bo się ludzie boją że Nie będę matki wychodzić. Znam taka osoba która mogła jechać tym pociągiem o ile to byl pociag osobowy i co chodzi do pracy haha. Ma kontakt z kilkoma ludźmi okaże się potem czy zachowują. Czy to zwykła ściana.

    • Mówił, że siedział sam w przedziale i nie miał z nikim kontaktu 🙂 więszość osób z tego pociągu gdzieś pracuje… zachorują na 100%, bo będą mieć katar albo lekkie przeziębienie to już musowo sie zarazili sarscov2, bo w statystykach musi się zgadzać i kasa w kieszeni lekarzy też:) Stop pandemii strachu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj