Strona główna Różne Informacja dla odbiorców wody w Gminie Trzemeszno

Informacja dla odbiorców wody w Gminie Trzemeszno

1493
0

REMONDIS Aqua Trzemeszno Sp. z o.o. informuje i przypomina, że trwa proces wymiany wodomierzy u wszystkich odbiorców zaopatrywanych w wodę przez nasza spółkę. Przedsięwzięcie to jest związane z realizacją w naszej Gminie projektu pod nazwą „Nowocześnie i cyfrowo – e-usługi dla społeczeństwa w Wielkopolskich zakładach komunalnych”.

Projekt zakłada m.in. zastosowanie we wszystkich posesjach do których dostarczana jest woda ze stacji wodociągowych: Trzemeszno, Kruchowo, Trzemżal  wodomierzy umożliwiających elektroniczny odczyt bieżących wskazań zużycia wody. Rozpoczęta  w dniu 25.07.2022 potrwa jeszcze przez najbliższych kilka miesięcy. Obecnie kończymy wymianę na terenach wiejskich i w najbliższym tygodniu rozpocznie się wymiana w posesjach zlokalizowanych na terenie miasta Trzemeszno. Prosimy wszystkich mieszkańców – naszych klientów – o umożliwienie przedstawicielom firmy REMONDIS Aqua Trzemeszno Sp. z o.o. dostępu do miejsca, w którym znajduję się wodomierz w celu dokonania wymiany.

Zwracamy uwagę, że konserwator dokonujący wymiany gdy pojawi się na posesji przedstawi właścicielowi stosowne upoważnienie podpisane przez Członka Zarządu REMONDIS Aqua Trzemeszno Sp. z o.o. W przypadku, gdy wodomierz znajduje się w budynku – piwnicy bądź innym pomieszczeniu należy usunąć zastawiające go meble lub inne przedmioty utrudniające dostęp.

Jednocześnie informujemy, że właściciel posesji nie ponosi żadnych kosztów dotyczących wymiany wodomierza głównego. Pracownik dokonujący wymiany ma obowiązek dwukrotnego pojawienia się na posesji (w przypadku nieobecności właściciela lub niemożliwości wymiany
z przyczyn technicznych).